Sunny SN32DAL04 32 inç 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV

​Yepyeni televizyonunuzun güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için , kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır. İrtibat numarası 0212 412 1414 ‘dür. Kurulum ücretlidir.

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Dahili Uydu Alıcısı ile Yerden Tasarruf Eder

Sunny SN32DAL04 TV içinde dahili olarak bulunan uydu alıcısı sayesine ekstra bir ürün satın almanıza gerek kalmaz ve kalabalık görüntüyü önler. Kablo karışıklığına son vererek şık tasarımıyla beğeni toplar.


Geniş Ekranda TV İzleme Keyfi

Oturma odası, yatak odası ve küçük ofisler için ihtiyaç duyduğunuz ekran deneyimine Sunny SN32DAL04 ile ulaşabilirsiniz. 32 inç, 81 ekran boyutu ile orta ve küçük çaplı mekanlar için ideal görüntüleme alanını sunar.


HD Ready Görüntü Kalitesi

HD Ready teknolojisi ile 1366x768 piksel görüntü sunan Sunny SN32DAL04 uydu alıcılı TV modelinde yüksek çözünürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. İzlediğiniz her yapımın en küçük detaylarına bile hakim olmanızı sağlayan kareleme sayısı ile seyir keyfiniz artar.


İdeal Parlaklık için LED Panel

Işıklı ortamlarda oluşan görüntü kaybı yüzünden gündüz vakti perdeleri kapatmak zorunda mı kalıyorsunuz? Televizyon seyrederken görüntü kaybını azaltan SN32DAL04 modelinin LED paneli ile renkler daha canlı ve parlak!


Zarif Tasarım Detayları

Özenle seçtiğiniz mobilyalarınızla uyumlu görünen, zarif ve ince çerçeveli Sunny SN32DAL04 TV, mekanın yıldızı olur. Estetik tasarımı ve düşük hacimli yapısı ile yer kaplamaz ve şık görünür.


Multimedya Cihazlarını Bağlayabilirsiniz

USB ve HDMI portlarına sahip olan Sunny SN32DAL04 32 inç 80 ekran TV modeline farklı cihazları bağlayabilirsiniz. Cep telefonu, tablet, laptop ve flash bellek gibi harici aygıtları bağlayarak veri aktarımı yapabilirsiniz.


Sinema ve Spor Geceleri

Arkadaşlarınızla ve ailenizle beraber vakit geçirirken film, dizi ve spor karşılaşmalarını izlemekten hoşlanıyorsanız, yüksek performans özellikleri ile SN32DAL04 tam size göre!


Güçlü Ses Sistemi

Dahili güçlü hoparlörleri sayesinde model yüksek görüntüleme teknolojisini net ve pürüzsüz ses ile bir araya getirir. Seyrettiğiniz yapımların her detayını görebildiğiniz gibi en ufak sesleri dahi işitirsiniz.

Özellikler

  • Model: SN32DAL04
  • Ekran: 32 inç / 81 cm
  • Panel: LED
  • Çözünürlük: HD Ready / 1366x768 piksel
  • Güç: 29 kWh/1000h
  • Frekans: 100 Hz
  • Portlar: USB / HDMI
  • Özellikler: Tek kumanda ile kullanım, dahili uydu alıcısı, dahili hoparlör

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.