Sunny SN32DIL13 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı HD Android Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Sunny SN32DIL13 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı HD Android Smart LED TV

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kanal Listenizi Zenginleştiren Sunny LED Televizyon

Dahili uydu alıcısını kullanarak kaydedebileceğiniz yüzlerce kanalı Sunny SN32DIL ile tematik olarak listeleyebilirsiniz. Liste oluşturma özelliğini uzaktan kumanda aracılığıyla kullanarak spor kanalları, sinema kanallar ve haber kanalları gibi farklı alt kategoriler oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda kanalları isimlendirip taşımak için de kumandadaki pratik tuşları kullanabilirsiniz. İnternette vakit geçirirken de kullanıcılarına yardımcı olan bu kumanda, kanalları hızlı bir şekilde tasnif edebilmenizi sağlar. Klavye görevi gören tuşlara ve fare görevi gören yön tuşlarına sahip olan uzaktan kumanda, internet ortamında size hız kazandırır. Uzaktan kumandanın sinyal gücünün yüksek olması sayesinde odanızın tüm noktalarından televizyonunuzu rahatlıkla yönetebilirsiniz. HD Ready görüntü kalitesi yaratan bu modern ürün, favori televizyon programlarınızı ve takip ettiğiniz dizileri size oldukça net şekilde ulaştırır.

Çözünürlüğü Yüksek Görüntülerle Keyifle İzleyin

1366 x 768 piksel çözünürlüğündeki ekranıyla HD görüntü kalitesi yaratan Sunny televizyon, yayınları keyifli bir şekilde takip edebilmenizi sağlar. Smart TV çeşitleri içerisinde yer alan bu ürün, internet üzerinde video ve film izleyebilmeniz için de idealdir.

HDMI ile Görüntüleri Anında Paylaşın

Sahip olduğu HDMI 2.1 bağlantısı sayesinde Sunny SN32DIL ile bilgisayarınızı uyumlu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Televizyonunuzun büyük ekranından daha yüksek verim alabilmek için bilgisayarınızdan açtığınız filmleri HDMI kablosu aracılığıyla 32 inçlik bir genişlikle izleyebilirsiniz. Dahili depolama alanının da geniş olması, bu televizyonu kullanırken çeşitli dosyalarınızı rahatça saklayarak internetin tadını çıkarabilmenizi sağlar. İşlemcisinin sağladığı hızdan yararlanarak Sunny SN32DIL LED TV ile internet siteleri arasında hızlı geçişler yapabilir, uygulamaları donmadan açabilirsiniz. Android işletim sistemini kullanan pratik ürün, Android uyumluluğuna sahip olan uygulamaları güvenli bir şekilde açarak deneyimleyebilmenizi sağlar. USB girişini de içeren gövde tasarımıyla fark yaratan HD TV, taşıyıcı belleğinizi okutabilmeniz için uygundur. Böylece, USB belleğinizin içerisinde bulunan fotoğraf ve video dosyalarını anında açabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SUNNY SN32DIL13 32" 82 EKRAN UYDU ALICILI HD ANDROİD SMART LED TV
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ekran Boyutu (inç)
32
Ekran Teknolojisi
LED
Ekran Çözünürlük Standardı
HD
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
1366 X 768
Ekran Panel Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Kalınlığı
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Yenileme Hızı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
İşletim Sistemi
ANDROİD
Çekirdek Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
16
Smart Tv
VAR
3d Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Hdr
YOK
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Wi-fi Teknolojisi
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Sync Teknolojisi
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Yansıtma
BELİRTİLMEMİŞ
Akıllı Telefon İle Kontrol
BELİRTİLMEMİŞ
Sesli Kontrol
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Çıkış Gücü (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Subwoofer
BELİRTİLMEMİŞ
Dolby Digital
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Port Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Hdmı Sayısı
3
Ethernet
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SUNNY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok