Sunny SN50LEDJ50 50 inç 127 cm Uydu Alıcılı 4K Android LED TV

​Yepyeni televizyonunuzun güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için , kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır. İrtibat numarası 0212 412 1414 ‘dür. Kurulum ücretsizdir.

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Çözünürlüklü Televizyon Keyfi

Sunny SN50LEDJ50 televizyon, ultra HD standardında 3840x2160 piksel görüntü çözünürlüğü sunar. Yüksek çözünürlük oranıyla HD TV’den 4 kat daha net görüntü yansıtır. Görüntü kalitesi sayesinde televizyonunuzdaki renkleri ve detayları daha iyi hissetmenize yardımcı olur.


Geniş ve İnce Ekran

Sunnv, 50 inç yani 126 cm ekran boyutuna sahiptir. Ayrıca ince çerçevesi sayesinde, tam ekran deneyimini sizlere sunar. Hem tasarım özellikleri hem de görüntü teknolojileri ile seyir deneyiminizin kalitesini artırır.


Dahili Uydu Alıcı

Sunny TV dahili uydu alıcısıyla kullanım kolaylığı sağlar. Dahili uydu alıcı özelliği, herhangi bir ekstra alıcıya ihtiyaç duymadan yerli ve yabancı kanalları takip etmenize yardımcı olur. Bu kanalları seyretmeye başlamak için sadece bir anten kablosu kullanmanız yeterli olur.


Dahili Wi-Fi Özelliği

Sunny tıpkı bir bilgisayar gibi Wi-Fi ağlarını tarar ve bulduğu ağları liste halinde sizlere sunar. Kullanıcı ara yüzü ile ulaşabileceğiniz listeden kendi Wi-Fi bağlantınızı bularak birkaç adımda televizyonunuzu internete bağlayabilirsiniz.


Android TV Özellikleri

SN50LEDJ50 Android işletim sistemi sayesinde kaliteli seyir deneyimini akıllı teknolojilerle bir arada sunar. Akıllı televizyonu internete bağlandıktan sonra kullanıcı ara yüzüne sevdiğiniz uygulamaları yükleyebilir, dijital platformlardan film ve dizi izleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra ara yüze tarayıcı yükleyerek internet sitelerinde sörf yapabilirsiniz.

Üç Adet HDMI Girişi

Sunny TV’nin arka panelinde eş zamanlı iyileştirme yapan ve görüntülerin ekrana yansıtılması sırasında bozulma seviyesini minimuma düşüren üç adet HDMI girişi bulunur. HDMI girişlerini, uydu alıcı ve TV BOX sistemlerinin yanı sıra bilgisayardan televizyona görüntü aktarımı için kullanabilirsiniz.


USB Girişi

Televizyonun arka panelinde bir adet USB 2.0 girişi yer alır. USB 2.0, mobil cihazlardaki multimedya dosyalarını televizyonun ekranına taşımanıza yardımcı olur. Ayrıca USB girişi ile televizyonunuza klavye ve fare bağlayabilir, televizyon ekranını bilgisayar ekranına dönüştürebilirsiniz.


V Ayaklı İkili Stant

Sunny SN50LEDJ50 ultra HD 4K TV “V” formuna sahip olan ikili stant ile satışa sunulur. İkili stant sayesinde herhangi bir yere monte etmeye gerek kalmadan televizyonunuzu bir ünitenin üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Sunny
  • Model: SN50LEDJ50
  • Ekran: LED
  • Ekran Boyutu: 50 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 38x2160
  • Çözünürlük Standardı: Ultra HD 4K
  • İşletim Sistemi: Android

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
50 inç
Görüntü Kalitesi
UHD
Ekran Teknolojisi
LED
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0