Sunny SN58LEDJ58 58 inç 147 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart Led TV

​Yepyeni televizyonunuzun güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için , kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır. İrtibat numarası 0212 412 1414 ‘dür. Kurulum ücretsizdir.

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Optik Ses Çıkışı

Çok kanallı ses sistemlerini televizyona kolayca bağlamanızı sağlayan optik ses çıkışı ile geniş alanlarda dahi yüksek ve net sesler elde edebilirsiniz.


Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Yerleşik multimedya oynatma özelliği bulunan Sunny akıllı televizyon fotoğraf, ses ve video dosyalarını sorunsuz bir şekilde çalıştırır.


İşlevsel Wi-Fi Bağlantısı

Ürünün Wi-Fi bağlantı özelliği ile internette gezinebilir, televizyon kanallarının yanı sıra dilediğiniz film ve dizileri de izleyebilirsiniz.


Düşük Güç Tüketimi

Bu televizyon, kullanım sırasında elektrik tüketimini oldukça düşük bir seviyede tutarken güç koruma modu ile enerji tasarrufu yapmanıza olanak verir. Özellikleri arasında bekleme konumu da bulunduran bu akıllı televizyon, aktif halde değilken bekleme moduna girerek enerji israfının önüne geçer.


4K Ultra HD Çözünürlük

Görüntüleri 2160p netlikte aktaran bu ürün, yüksek yenileme hızı sayesinde dijital oyunlar ve spor müsabakaları gibi etkinliklerin akıcı görüntülerini de kesintisiz bir şekilde takip etmenizi sağlar.


Yüksek Ses Kalitesi

Akıllı televizyonun stereo yapıdaki hoparlörleri, sesi oldukça yüksek bir netlikte iletir. Hoparlörlerin geniş ses aralığı ise evinizde sinema deneyimi yaşamayı mümkün kılar.


10 Renkli HDR Teknolojisi

10 renkli HDR teknolojisine sahip Sunny 4K Smart Led TV, renkleri oldukça canlı ve parlak ileterek görüntüleri gerçeğe en yakın şekilde yansıtır.


Dört Farklı Bağlantı Noktası

Ürünün tasarımında yer alan dört farklı bağlantı noktası aynı anda birden fazla cihazı televizyona bağlamayı mümkün kılar. Bu özelliği aynı anda iki veya daha fazla oyuncu gerektiren oyunlar için kullanabilir, izlediğiniz dizi veya filmi farklı cihazlardan kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük: 3840x2160
  • Ekran Ebatı: 58 inç
  • Ekran Formatı: 16:10
  • Görüntü Teknolojisi: LED
  • İşletim Sistemi: Android
  • Ses Çıkışı: 10 W

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
58 inç
Görüntü Kalitesi
UHD
Ekran Teknolojisi
LED

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.