Sunny SN58LEDJ58 58 inç 147 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart Led TV

​Yepyeni televizyonunuzun güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için , kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır. İrtibat numarası 0212 412 1414 ‘dür. Kurulum ücretsizdir.

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Sunny SN58LEDJ58 58 inç 147 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart Led TV

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Optik Ses Çıkışı

Çok kanallı ses sistemlerini televizyona kolayca bağlamanızı sağlayan optik ses çıkışı ile geniş alanlarda dahi yüksek ve net sesler elde edebilirsiniz.


Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Yerleşik multimedya oynatma özelliği bulunan Sunny akıllı televizyon fotoğraf, ses ve video dosyalarını sorunsuz bir şekilde çalıştırır.


İşlevsel Wi-Fi Bağlantısı

Ürünün Wi-Fi bağlantı özelliği ile internette gezinebilir, televizyon kanallarının yanı sıra dilediğiniz film ve dizileri de izleyebilirsiniz.


Düşük Güç Tüketimi

Bu televizyon, kullanım sırasında elektrik tüketimini oldukça düşük bir seviyede tutarken güç koruma modu ile enerji tasarrufu yapmanıza olanak verir. Özellikleri arasında bekleme konumu da bulunduran bu akıllı televizyon, aktif halde değilken bekleme moduna girerek enerji israfının önüne geçer.


4K Ultra HD Çözünürlük

Görüntüleri 2160p netlikte aktaran bu ürün, yüksek yenileme hızı sayesinde dijital oyunlar ve spor müsabakaları gibi etkinliklerin akıcı görüntülerini de kesintisiz bir şekilde takip etmenizi sağlar.


Yüksek Ses Kalitesi

Akıllı televizyonun stereo yapıdaki hoparlörleri, sesi oldukça yüksek bir netlikte iletir. Hoparlörlerin geniş ses aralığı ise evinizde sinema deneyimi yaşamayı mümkün kılar.


10 Renkli HDR Teknolojisi

10 renkli HDR teknolojisine sahip Sunny 4K Smart Led TV, renkleri oldukça canlı ve parlak ileterek görüntüleri gerçeğe en yakın şekilde yansıtır.


Dört Farklı Bağlantı Noktası

Ürünün tasarımında yer alan dört farklı bağlantı noktası aynı anda birden fazla cihazı televizyona bağlamayı mümkün kılar. Bu özelliği aynı anda iki veya daha fazla oyuncu gerektiren oyunlar için kullanabilir, izlediğiniz dizi veya filmi farklı cihazlardan kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük: 3840x2160
  • Ekran Ebatı: 58 inç
  • Ekran Formatı: 16:10
  • Görüntü Teknolojisi: LED
  • İşletim Sistemi: Android
  • Ses Çıkışı: 10 W

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SN58LEDJ58
Ekran Boyutu (inç)
58
Ekran Teknolojisi
LED
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
UHD 3840X2160
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
68
Smart Tv
VAR
Dahili Uydu Alıcı
HD
Bluetooth
YOK
Usb Port Sayısı
2
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SUNNY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok