Kurumsal Kontratlı Tablet Kampanyası

Nedir?
Active

Abonelerimizin kapmanya kapsamındaki diledikleri tablet cihazlarını, diledikleri mobil internet paketi ile ve 24 aylık kampanyalı olarak taksitle alabildikleri Kurumsal Kontratlı Tablet Kampanyası müşterilerimize sunulmaktadır.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?
Active

 • Kampanyadan yeni ve mevcut bir mobil geniş bant internet hattı ile kurumsal müşterilerimiz kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell Mağazalarından edinebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Kontratlı Tablet Kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar Kampanya Taahhütnamesinde yer almaktadır.
 • Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır.
 •  Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.

Nasıl abone olunur?
Active

Turkcell Mağazalarına, Kurumsal Çözüm Merkezlerine giderek ya da müşteri yöneticileriniz aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

Kampanya kapsamındaki ücretler faturama nasıl yansır?
Active

 • Mobil iletişim faturası ile ödeme seçeneğinde; kampanya kapsamında seçilen internet paketi ve aylık cihaz taksidi 24 ay boyunca faturaya yansır.
 • Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Paketim bittiğinde bilgilendirilecek miyim?
Active

Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
Active

Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Paket aşım ücretlendirmesi ne olacaktır?
Active

Kampanyaya katılan abonenin paketi dâhilinde sunulan kotasını doldurması durumunda 100 MB’a kadar yapacağı kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Abone kullanıma devam eder ise her 100MB’ lık barem 5 TL olarak ücretlenmeye devam edecek, paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman abonenin kullanım hızı 1 kbps’ ye düşürülecektir. Abonenin mevcut paketi yenilendiği zaman kullanım hızı açılacaktır.

Kampanyaya katılım gerçekleştikten sonra paketimi değiştirebilir miyim?
Active

 • Kampanyanız devam ederken dilerseniz sınırsız kez üst pakete geçebilirsiniz. Sadece bir defaya mahsus alt paketlere geçiş yapabilirsiniz.
 • Paket değiştirebilmeniz için ödenmemiş faturanızın bulunmaması ve kampanya başlangıcından itibaren 1 aylık sürenin geçmesi gerekir.
 • Aynı ay içerisinde tek bir kez paket değişikliği yapabilirsiniz. Paket değiştirme işleminizi, yeniden sözleşme imzalamadan Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabilirsiniz.
 • Lifecell Paketleri kendi arasında, Tam Gaz Paketleri kendi arasında ve Esnek Paketler kendi arasında geçiş yapabilmektedir.

Kampanya ne zaman aktiflenir, internet paketimi ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Abone, kampanya kapsamında seçtiği paketteyse anında, değilse fatura kesiminde başlar.

Kampanya kapsamında seçtiğim opsiyonel internet/SMS paketi faturama yansır?
Active

Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır

Ödeme tipi değişikliği, devir ve numara değişikliğinde fayda devam eder mi?
Active

Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

Kampanya bitiminde bilgilendirilecek miyim?
Active

Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Kampanyada seçtiğim cihazda sorun yaşanması durumunda ne yapılmalıdır?
Active

Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz.

Cihaz kampanyasından önce kontratlı veya kontratsız internet paketleri aktif olan aboneler kampanyadan yararlanabilir mi?
Active

 • Kontratlı Esnek İnternet Paketleri veya Lifecell İnternet Paketleri kullanan aboneler kampanyadan faydalanamaz. 
 • Kontratsız Lifecell Paketleri kullanan abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için abonenin Kurumsal Standart İnternet Tarifesine geçirilmesi gerekir.
 • Kontratsız Esnek İnternet Paketleri aktif olan abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için paketlerini iptal ettirmesi gerekir. 

Kampanyanın iptali durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?
Active

 • Sözleşme iptali anında gerçekleşir. Sözleşme iptal anında itibaren yeni çıkacak faturaya paketin indirimsiz standart fiyatı yansır. Müşteri farklı bir tarifeye geçmediği sürece standart paket fiyatından kullanıma devam eder.
 • Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı, ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. 
 • Data paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

Kontratımı iptal edersem paketim iptal olur mu?
Active

Hayır, paketinizi kontratsız fiyattan kullanmaya devam edersiniz. Abone istenirse farklı paketsiz bir tarifeye geçirilebilir.

Kontratımı bitiminde paketim iptal olur mu?
Active

Hayır, paketinizi kontratsız fiyattan kullanmaya devam edersiniz. Abone istenirse farklı paketsiz bir tarifeye geçirilebilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?