Chicco Duo Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Chicco Duo Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tek Tuşla Katlanabilir Mekanizma


Chicco markasının tasarladığı Duo Goody Plus bebek arabası bebeğinizin güvenli taşınmasını sağlar. Ayrıca en önemli özelliği tek tuşla zahmetsizce katlanabilir olması ve bu sayede çok az yer kaplamasıdır. Bebek arabasını bagajınızda rahatlıkla taşıyabilir, seyahatlerde dilediğiniz yere  götürerek bebeğinizle ufak gezintilere ya da alışverişe çıkabilirsiniz.

Geniş Koltuk Tasarımı

Koltuk tasarımı ile öne çıkan Chicco bebek arabası benzerlerinden ayrılan bir konfor sunar. Kullanım kolaylığının yanı sıra detaylara gösterilen özen Duo Goody Plus'ı her durumda hem ebeveynleri hem de çocukları memnun etmek için mükemmel bir bebek arabası haline getirir.

Rahat ve Sarsıntısız Sürüş Keyfi

Polikarbanottan üretilen arabanın tekerlekleri, bir bebek arabasında olması gereken en iyi tekerleklerden biridir. Her tür zemine uyum sağlayan tekerlekler ne çok sert ne de çok yumuşak olmadığı için yoldaki pürüzleri ve engebeleri en aza indirir ve bebeğinizin rahatının bozulmasına izin vermez.

Genişletilebilir Tente

UV50+ korumalı tente tasarımıyla bebeğinizi güneşin zararlı ışınlarından da koruyan Chicco bebek arabası, birçok farklı yönden koruma sağlar. Açık havada seyahat için gerekli olan tentesi aşamalı olarak açılabilir ve kapatılabilir olmasının yanı sıra ekstra koruma için genişletilebilirdir.

Tamamen Yatırılabilir Sırtlık

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz Duo Goody Plus bebek arabasının sırtlığı tamamen yatırılabilir olduğu için bebeğinizin uykusu geldiği zaman yatak konforu sunarak dinlenmesine imkan verir.

Özel Tasarım Tutma Kolu

Ön bar ve tutma kolu echo deriden üretilen bebek arabası ebeveynler için de konfor vadeden özelliklere sahiptir. Manevra kabiliyeti yüksek tekerlekler ve tutma kolu sayesinde kolay sürüş ve yönlendirme sağlar.

Seyahat Sistemine Dönüşebilir

Chicco Kaily oto koltuğu ile uyumlu tasarlanan Duo Goody Plus bebek arabasını dilediğiniz zaman seyahat sistemine dönüştürülebilir ve daha kapsamlı bir set olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Oto Koltuğu: Var

Yatma pozisyonu: Sırtlık tamamen yatırılabilir
Askılar: Omuz askıları ve orta bar dolgulu
Kılıf: Çıkarılabilir ve yıkanabilir
Kanopi: genişletilebilir, güneşten korunma UV50 +

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DUO GOODY PLUS
Üretim Yeri
Çin
Kademeli Baş Desteği
YOK
Boyutlar (gxyxd) (cm)
25,5 X 46,5 X 56 CM
Güvenlik Sertifikası
VAR
Test Skoru
YOK
Ağırlık (gr)
6,9 KG
Isofıx
VAR
Ağırlık Kapasitesi
0-22 KG
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
CHICCO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Chicco Duo Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Chicco, uzun yıllardır bebek arabası üretimi yapan bir marka oluşundan dolayı, anne babaların ihtiyaçlarını gözeterek ürünlerini her açıdan iyileştirmeyi başarır. Böylece bebek arabası denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alır. Chicco Duo Goody Plus modeli, sahip olduğu özelliklerle anne babaların günlük gereksinimlerine başarılı bir şekilde yanıt vermeyi başarır. 22 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olması sayesinde çanta gibi ağır eşyalarınızı arabanın alt bölmesine yerleştirebilir, daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Travel sistem oluşuyla içerisinde ana kucağı da bulunur. Böylece ihtiyaç durumunda çocukların farklı şekillerde taşınabilmesini mümkün kılar. Kompakt boyutu ve 4 tekerlekli oluşu sayesinde rahat bir kullanım sunar. Çocuğunuzu parka götürürken hafif yapısı sayesinde günlük hayatınıza pratiklik katmayı başarır. Bebek arabasına ihtiyacınız varsa Chicco Duo Goody Plus Stroller bebek arabası modelini inceleyebilir, Turkcell Pasaj avantajlarıyla uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanımıyla Chicco Duo Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Chicco Duo Goody Plus travel sistem bebek arabası, sahip olduğu ek özellikler sayesinde kullanışlı bir ürün olma özelliği gösterir. İncelendiğinde genişletebilir tente veya tek tuşla katlanabilir mekanizma gibi farklı fonksiyonlar olduğu görülebilir. Bir tuşa basıldığında katlanabilmesi sayesinde tek elle de rahatlıkla kullanılabilir. Bir elinizde bebeğinizi tutarken diğer elinizle arabayı katlayarak alandan ve emekten tasarruf sağlayabilirsiniz. Üstelik katlanabilir yapısı sayesinde arabanın bagajı gibi alanlarda rahatlıkla taşınabilir. Böylece bebek arabasını dilediğiniz yere zorlanmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. Genişletebilir tente, güneşin yoğun olduğu durumlarda kullanışlı hale gelen bir özelliktir. UV50+ sertifikasına sahip oluşuyla güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı başarılı bir koruma sağlayan ürün, gün içinde çocuklarınızı güvende tutmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda genişletebilir yapısı sayesinde daha geniş bir açıdan çocukların koruma altına alınmasına yardımcı olur. Güneşin gelebileceği farklı yönleri kapatmasından dolayı zorlu hava şartlarında iyi bir seçenek haline gelir. Güneşin yanı sıra genişletebilir tente tasarımı havanın rüzgarlı olduğu durumlarda da çocukları geniş bir açıdan sarmasıyla yaşanabilecek üşütme gibi istenmeyen durumların önüne geçmeyi başarır. Çocuklarınızı her an güven altında tutmak istiyorsanız Chicco’nun bebek arabaları ve seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Chicco Duo Goody Plus Stroller Bebek Arabası ile Konfor

Duo Goody Plus travel sistem bebek arabası modeli, çocukları koruma altına almasının yanı sıra sahip olduğu ek özelliklerle konforlu bir deneyim sunmayı da başarır. Geniş koltuk tasarımı sayesinde çocukların içinde rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayarak huzursuzluk hissini ortadan kaldırır. Böylece arabanın içinde vakit geçiren çocukların sıkılmasını engeller. Çocukların rahatlığını gözetecek şekilde tasarlanmasıyla Chicco Duo Goody Plus yorum ve incelemelerinden de olumlu geri bildirimler almayı başarır. Tekerlek malzemesi ve tasarımıyla da öne çıkan ürün, sürüş keyfini bir üst seviyeye taşır. Tekerleklerin polikarbonattan üretilmesi, her türlü zeminde rahatlıkla sürülebilmesini sağlar. Aynı zamanda süspansiyon sistemi sayesinde çocukların zeminden gelen darbelerden etkilenmesini azaltır. Böylece hem çocuğunuz hem de sizin için konforlu bir deneyim sunar. Turkcell Pasaj üzerinden avantajlı fiyatları inceleyerek bu konforu günlük hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Avantaj Dolu Chicco Duo Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Chicco bebek arabası modeli, çocukların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenli bir şekilde üretilir. Aşağıda bulunan listeden ürünün avantajlarını inceleyebilir, ihtiyaçlarınızla karşılaştırarak satın alma kararınızı daha pratik bir şekilde verebilirsiniz.

  • Ek olarak oto koltuğu içermesi ile çok yönlü bir ürün olma özelliği gösterir. Eğer araba koltuğuna sahipseniz oto koltuksuz bir şekilde satılan Chicco Goody Plus Stroller bebek arabası modelini inceleyebilirsiniz.
  • Sağlam olmasıyla beraber, hafif bir yapıda olması sayesinde rahatlıkla kontrol edilebilir. Böylece konforlu bir sürüş deneyimi sunmayı başarır.
  • Sırt bölümünün tamamen yatırılması, çocukların içinde pratik bir şekilde uyutulabilmesini sağlar. Bu sayede dışarıda olsanız bile onların uykusunu iyi bir şekilde almasını sağlayabilirsiniz.

Deriden üretilen tutma kolları, katlanabilmesi sayesinde rahat bir şekilde taşınabilir hale gelmesi, süspansiyonlu tekerleği ve geniş sepetiyle kullanıcılarına birden fazla fayda sağlar. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Turkcell Pasaj üzerinden oto koltuklu Chicco Duo Goody Plus Stroller modeline uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla