Chicco Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Goody Plus Stroller Katlanabilir Bebek Arabası

Katlanabilir özellikli Goody Plus  bebek arabasının tek tuşla otomatik olarak katlanmasını sağlayabilir, gezi ve seyahatleriniz sırasında araba bagajı veya bavul içine kolayca yerleştirebilirsiniz. Sadece 6,7 kg ağırlığında olan ürünü yorulmadan zahmetsizce taşıyabilirsiniz.

Tamamen Yatırılabilen Araba Sırtlığı

Sırtlık bölümü tamamen yatay pozisyona getirilebilecek şekilde tasarlanmış olan Chicco bebek arabasını yenidoğan bebeğinizi taşımak için kullanabilir ya da bebeğinizin uykusu geldiğinde sırtlığı yatırarak rahat bir uyku pozisyonu ayarlayabilirsiniz.

Amortisörlü Bebek Arabası Avantajı

Chicco Goody Plus bebek arabasında yer alan amortisör sistemi, taşıma sırasında pürüzlü zeminlerden kaynaklanan sarsılmaları önler. Bu sistem sayesinde bebeğinizi uykusunu bölmeden taşıyabilir, konforunu sağlayabilirsiniz.

Kolay Sürüş Sağlayan Tekerler

Polikarbonat kasnaklı şeffaf tekerler, yüksek manevra kabiliyetine sahip olmaları ile bebek arabası için kolay ve sessiz bir sürüş sağlar. Bu tekerler aynı zamanda paslanmaz ve iz bırakmaz özelliktedir.

UV50+ Korumalı Genişletilebilir Tente

Bebek arabasında bulunan 50 faktör güneş korumalı tente açık hava gezilerinizi konforlu bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Aynı zamanda ayarlanabilir mekanizması sayesinde tenteyi açıp kapatabilir, yağmurlu günlerde bebeğinizi rahatlıkla gezdirebilirsiniz.

Konfor Sunan Tutma Barı

Portbebe ve bebek arabasında bulunan tutma sapları echo deri malzemeden üretilmiştir. Yumuşak yapısı ve hissedilmeyen dikiş kısımları ile konfor sağlayan tutma kollarını bebeğinizi taşımak için uzun süreler boyunca rahatsızlık hissetmeden kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Portbebe: Var
  • Ürün Ölçüleri (açık): 46,5x79x105 cm
  • Ürün Ölçüleri (kapalı): 25,5 x46,5x56 cm
  • Ağırlık: 6,9 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.