Chicco Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Chicco Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Goody Plus Stroller Katlanabilir Bebek Arabası

Katlanabilir özellikli Goody Plus  bebek arabasının tek tuşla otomatik olarak katlanmasını sağlayabilir, gezi ve seyahatleriniz sırasında araba bagajı veya bavul içine kolayca yerleştirebilirsiniz. Sadece 6,7 kg ağırlığında olan ürünü yorulmadan zahmetsizce taşıyabilirsiniz.

Tamamen Yatırılabilen Araba Sırtlığı

Sırtlık bölümü tamamen yatay pozisyona getirilebilecek şekilde tasarlanmış olan Chicco bebek arabasını yenidoğan bebeğinizi taşımak için kullanabilir ya da bebeğinizin uykusu geldiğinde sırtlığı yatırarak rahat bir uyku pozisyonu ayarlayabilirsiniz.

Amortisörlü Bebek Arabası Avantajı

Chicco Goody Plus bebek arabasında yer alan amortisör sistemi, taşıma sırasında pürüzlü zeminlerden kaynaklanan sarsılmaları önler. Bu sistem sayesinde bebeğinizi uykusunu bölmeden taşıyabilir, konforunu sağlayabilirsiniz.

Kolay Sürüş Sağlayan Tekerler

Polikarbonat kasnaklı şeffaf tekerler, yüksek manevra kabiliyetine sahip olmaları ile bebek arabası için kolay ve sessiz bir sürüş sağlar. Bu tekerler aynı zamanda paslanmaz ve iz bırakmaz özelliktedir.

UV50+ Korumalı Genişletilebilir Tente

Bebek arabasında bulunan 50 faktör güneş korumalı tente açık hava gezilerinizi konforlu bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Aynı zamanda ayarlanabilir mekanizması sayesinde tenteyi açıp kapatabilir, yağmurlu günlerde bebeğinizi rahatlıkla gezdirebilirsiniz.

Konfor Sunan Tutma Barı

Portbebe ve bebek arabasında bulunan tutma sapları echo deri malzemeden üretilmiştir. Yumuşak yapısı ve hissedilmeyen dikiş kısımları ile konfor sağlayan tutma kollarını bebeğinizi taşımak için uzun süreler boyunca rahatsızlık hissetmeden kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Portbebe: Var
  • Ürün Ölçüleri (açık): 46,5x79x105 cm
  • Ürün Ölçüleri (kapalı): 25,5 x46,5x56 cm
  • Ağırlık: 6,9 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GOODY PLUS
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
CHICCO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Chicco Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Chicco Goody model bebek arabasından sonra bir dizi yenilik ile geliştirilip piyasaya sürülen Chicco Goody Plus Stroller, bir önceki versiyonun özelliklerini büyük oranda korur. Aynı zamanda hem ebeveyn hem de bebekler için birçok kullanışlı özellik sunar. Sürüş güvenliğini ve keyfini artıracak tekerlekler, izleme penceresi ve 5 noktalı emniyet kemeri ile öne çıkan bu bebek arabası, uyumlu parçalarıyla mükemmel bir Travel Sistem bebek arabasına dönüşebilir. Bu özelliği sayesinde yeni doğan bebeklerden 22 kiloya ulaşan çocuklar kadar herkes için idealdir. Hafif tasarımı ve kendine özgü katlanma mekanizması ile ebeveynlerden tam not alan Goody Plus bebek arabasının önceliği bebeğinizin konforu ve güvenliğidir. Ebeveynleri de unutmayan Chicco, kolay yönlendirilebilen tekerlek ve yumuşak tutma kolu ile konforlu bir sürüş vadeder.

Chicco Goody Plus Güvenlik Önlemleri

Eloksal kaplı alüminyum çerçeve, itme çubuğu, suni deri detaylı ön çubuk ve kontrast oluşturan dikişler Chicco Goody Plus'a havalı ve modern bir tarz kazandırır. Tüm bu mükemmel görüntünün ardında ise bebeğinizi en az sizin kadar düşünen güvenlik önlemleri yer alır. 22 kg kapasitesi sayesinde Goody Plus size ve çocuğunuza doğumdan itibaren yaklaşık 4 yıl kullanım imkanı tanır. Yeni doğan bebeğinizden 4 yaşındaki küçük çocuğunuza kadar güvenle taşımanızı ve keyifli seyahatler gerçekleştirmenizi sağlayan Chicco bebek arabası, ayarlanabilir emniyet kemeri ile oldukça işlevlidir. Bebeğiniz büyüdükçe genişletebileceğiniz ve emniyet kemerinin omuz askıları ped dolguludur. Bu sayede yolculuk boyunca bebeğinizi incitmeden sabit tutar. Chicco Goody Plus Stroller bebek arabasının ayarlanabilir diğer bir parça ise dolgulu ön barıdır. Sürüş esnasında bebeğinizin üniteden ayrılmasını önleyen bu sistem, aşağı ve yukarı farklı pozisyonlarda ayarlanabilir: Böylece bebeğinizi konumuna göre en doğru ayarı yapabilirsiniz.

Tek Tuşla Katlanabilen Chicco Bebek Arabası

Chicco Goody Plus, tek tuşla kendi kendine katlanabilen ve oldukça portatif bir bebek arabasıdır. Tıpkı Chicco Duo Goody Plus Stroller bebek arabası gibi zahmetsizdir ve tek tuşla kapanarak herhangi bir bagaja sığabilir. Bebeğiniz kucağınızdayken katlayabileceğiniz bu bebek arabası oldukça az yer kaplar ve kullanılmadığı zamanlarda yaşam alanlarınızı kısıtlamaz. Sadece 6,9 kg ağırlığında olan Chicco bebek arabası Goody, otomatik kilit sistemi sayesinde katlı pozisyondan kolayca tekrar kurulabilir. Katlı durumdayken taşıma sapı haline gelen ön bar ise çıkarılarak kabin yolculuğuna uygun hale getirilebilir. Olağanüstü katlama mekanizması sayesinde bebek arabaları arasında öne çıkan Goody Plus sadece bir adımda katlanabilir ve hızlı bir şekilde bağımsız bir üniteye dönüştürülür.

Chicco Goody Plus Stroller Bebek Arabası Kullanım ve Sürüş Detayları

Chicco Goody Plus bebek arabası, süspansiyonlu şeffaf polikarbonat tekerlekleri ile yolculuk esnasında oluşabilecek sarsıntıları önlemeye yardımcı olur ve dahili amortisörler sarsıntıları bebeğinize hissettirmeden yumuşak bir sürüş sağlar. Dolgulu omuz askılarına sahip geniş ve tamamen yatırılabilir koltuk ise farklı pozisyonlarda ayarlanarak çocuğunuz için rahat bir sürüş keyif sunar. Genişletilebilir kanopi, bebeğinizi gündüz saatlerinde rahatça gezdirebilmeniz için UV50 + güneş korumasına sahip kılıf ile tamamlanmıştır. Aynı zamanda ayarlanabilir tente yağmurluk görevi de görür, ancak Chicco kolay katlanır bebek arabası kapsamlı bir yağmurluğa da sahiptir. Bu sayede günün her saati bebeğinizle gezebilir, yolculuk yapabilir ve alışverişe çıkabilirsiniz. Bebek arabaları​ arasında öne çıkan Chicco Goody Plus yorum ve incelemelerde de oldukça popülerdir. Yorumlara göre belirtilen diğer kullanışlı parçalar ise geniş alışveriş sepeti ve kolay temizlenebilir kılıftır. Kılıf yerinden kolayca çıkarılabilir ve elde ya da çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Chicco Goody Plus Stroller Bebek Arabası Fiyatı

Chicco Goody Plus bebek arabası kullanışlı özellikleri ve güvenlik detaylarıyla ebeveynlerden tam not alırken fiyatı açısından da bütçe dostu seçenekler sunar. Chicco Goody Plus bebek arabası fiyatı her kullanıcıya uyum sağlar ve ekstra parçalarla ihtiyaca göre geliştirilebilme avantajıyla öne çıkar. Puset ile birlikte gelen bebek arabası, portbebe ve oto koltuğu parçaları ile uyumludur, ancak sisteme dahil değildir. İhtiyaç duyduğunuz anda edinebilir ve bebek arabanızı geliştirerek Chicco Goody Plus Travel sistem modeline dönüştürebilirsiniz.

Daha Fazla