Dhink Alpacas String Lamba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hayal Gücünü Besleyen Özel Tasarım

10 adet süper sevimli alpakanın yer aldığı bu LED aydınlatma ürünü hem bebek hem de çocuk odaları için tasarlanmıştır. Hayal gücünü besleyecek görünümü ile bulunduğu odada masalsı bir ambiyans oluşturur.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Kablolu olduğu için duvar süslemelerinde kullanabileceğiniz DHINK Alpacas String lambayı, hasır bir sepet içine yerleştirerek gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.

Düşük Enerji Tüketimi ile Uzun Süre Kullanım

Enerji verimliliği ile bilinen LED aydınlatma teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketerek maksimum aydınlatma sağlar. Bu sayede tam dolu piller ile uzun süre boyunca kesintisiz olarak aydınlatmaya devam eder.

Dekoratif Uygulamalar için İdeal Kablo Uzunluğu

2 metrelik kablo uzunluğu sayesinde duvar dekorasyonundan yatak başı süslemeye, kitaplık çevresinden masa kenarına kadar pek çok şekilde kullanabilirsiniz.

Farklı Yerlerde Kullanım Avantajı

Pil ile çalıştığı için prize ihtiyaç duymayan DHINK Alpacas String lamba, iç be dış mekan kullanımına uygundur. Bu sayede bahçede düzenlenen doğum günü partilerinde de kullanabilir, bu sevimli görünümden faydalanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: PVC
  • Kablo Uzunluğu: 2 metre
  • Alpaka Sayısı: 10 adet
  • Pil Tipi: AAA
  • Pil Sayısı: 3 adet


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.