Dhink Baby Unicorn Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Huzur ile Uyuyan Bebekler

Baby unicorn gece lambası, yumuşak aydınlatması sayesinde bebeklere ve çocuklara rahatlatıcı bir ortam sunarak daha huzurlu uyumasına yardımcı olur.

Renk Değiştiren LED Işık

3 x 1,5V LR44 Pil ile çalışan baby unicorn gece lambası, canlı, soft ve renk geçişli olmak üzere 3 farklı moda sahiptir. Bu sayede dilediğiniz aydınlatma ile çocuğunuza daha eğlenceli bir ortam sunabilirsiniz.

Endişelenmeye Son

Üstün teknoloji ile tasarımı yapılan baby unicorn gece lambası, 15 dakika sonra kapanan bir zamanlayıcıya sahiptir. Bu sayede endişelenmenize gerek kalmadan rahat bir kullanım sunar.

Tek Dokunuş Yeterli

Baby unicorn gece lambası, tek bir dokunuş ile pratik bir şekilde çalışır. Aynı zamanda sahip olduğu 3 farklı renk modu arasında sadece dokunarak geçiş yapabilirsiniz.

Özel Tasarım

Bebek ve çocuklar için özel olarak geliştirilen şık ve eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Bu sayede çocuklarınızın odasını aydınlatma işlevi görürken aynı zamanda görsel olarak daha eğlenceli bir ortam sunar.

Teknik Özellikler

  • Renk değiştiren LED ışık
  • 3 x 1,5V LR44 pil ile çalışır.
  • 15 dakika sonra kapanma moduna sahiptir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.