Dhink Geyik Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Dhink Geyik Gece Lambası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Çocuk Odaları için Sevimli Geyik Aydınlatma

Soft renkleri ve sevimli geyik figürü ile ortama hoş bir hava katan geyik lamba özellikle çocuklarınızı sevindirecek ve uykuya rahat dalmalarını sağlayacak potansiyele sahiptir. Parıltıları rahatlatıcı bir ortam hazırlayan geyik lambayı bebek odalarında da tercih edebilirsiniz.


Renk Değiştiren Eğlenceli Tasarım

LED REACh RoHS özellikli renk değiştirebilen LED lamba, sarı, mavi, pembe, kırmızı, yeşil gibi renklere dönüşerek odada farklı bir ambiyans yaratır.

Zamanlayıcı ile Akıllı Kullanım

Zamanlayıcı özelliği ile akıllı ve tasarruflu kullanım sağlayan geyik gece lambası, zamanlayıcı ayarlanarak 15 dakika sonra otomatik olarak kapanması sağlanabilir. Bu sayede çocuğunuz veya bebeğiniz uyuduktan kontrol etmenize gerek kalmaz.

Pil ile Çalışan Pratik Lamba

Sevimli bir geyik figürüne sahip LED lamba, kumanda pili olarak bilinen 3 adet AAA pil ile çalışır. LED ampul sayesinde 3 pil ile uzun süre yanar ve sürekli değiştirmenize gerek kalmaz. Hem tasarruflu hem de zahmetsiz kullanım sunar.

Leke Tutmayan Yüzey

Kolay temizlenebilen geyik lamba leke tutmaz bir yüzeye sahiptir. Bu sayede günlük tozunu almanız veya gerektiğinde nemli bir bez ile silmeniz yeterlidir.

Teknik Özellikler

  • Ölçüler: 11 x 9 x 16 cm
  • Malzeme: ATBC PVC
  • Pil: 3 AAA
  • Zamanlayıcı: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DHİNK GEYİK GECE LAMBASI
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
PEMBE
Marka
DHINK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok