Dhink Geyik Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çocuk Odaları için Sevimli Geyik Aydınlatma

Soft renkleri ve sevimli geyik figürü ile ortama hoş bir hava katan geyik lamba özellikle çocuklarınızı sevindirecek ve uykuya rahat dalmalarını sağlayacak potansiyele sahiptir. Parıltıları rahatlatıcı bir ortam hazırlayan geyik lambayı bebek odalarında da tercih edebilirsiniz.


Renk Değiştiren Eğlenceli Tasarım

LED REACh RoHS özellikli renk değiştirebilen LED lamba, sarı, mavi, pembe, kırmızı, yeşil gibi renklere dönüşerek odada farklı bir ambiyans yaratır.

Zamanlayıcı ile Akıllı Kullanım

Zamanlayıcı özelliği ile akıllı ve tasarruflu kullanım sağlayan geyik gece lambası, zamanlayıcı ayarlanarak 15 dakika sonra otomatik olarak kapanması sağlanabilir. Bu sayede çocuğunuz veya bebeğiniz uyuduktan kontrol etmenize gerek kalmaz.

Pil ile Çalışan Pratik Lamba

Sevimli bir geyik figürüne sahip LED lamba, kumanda pili olarak bilinen 3 adet AAA pil ile çalışır. LED ampul sayesinde 3 pil ile uzun süre yanar ve sürekli değiştirmenize gerek kalmaz. Hem tasarruflu hem de zahmetsiz kullanım sunar.

Leke Tutmayan Yüzey

Kolay temizlenebilen geyik lamba leke tutmaz bir yüzeye sahiptir. Bu sayede günlük tozunu almanız veya gerektiğinde nemli bir bez ile silmeniz yeterlidir.

Teknik Özellikler

  • Ölçüler: 11 x 9 x 16 cm
  • Malzeme: ATBC PVC
  • Pil: 3 AAA
  • Zamanlayıcı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.