Dhink Kuğu Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Zarif ve Sevimli Görünüm

Masal diyarlarından gelen zarif bir kuğu görünümünde olan Dhink gece lambası, çocuk ve bebek odalarına hitap eden görünümü ile dikkat çeker.

Çocuk Odalarına Özel Çalışma Modları

Çocukların rahat bir şekilde uykuya dalmalarını sağlayan loş aydınlatma ile renk değiştiren eğlenceli aydınlatma modlarının yanı sıra uyku modu da bulunur. 15 dakika sonra kendi kendini kapatan Dhink kuğu gece lambası, farklı seçenekler sunarak çok yönlü bir kullanım sağlar.

Az Pil İle Çalışan LED Aydınlatma

3 adet 1,5 V LR44 pil ile çalışan Dhink kuğu gece lambası, LED teknolojisi sayesinde hem uzun süre az enerji tüketir hem de timer özelliği sayesinde bütçe dostu bir kullanım süreci sağlar.

Benzersiz Aydınlatma Seçenekleri

3 farklı aydınlatma moduna sahip olan Dhink kuğu gece lambası ayrıca dokunmatik renk değiştirme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde çocuğunuz ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Aydınlatma Türü: LED
  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Pil Tipi: LR44 (1,5V)
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Ölçüler: 16x10x9 cm
  • Zamanlayıcı: Var
  • Renk Değiştirme: Var


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.