Dhink Narwhal Gece Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bebek ve Çocuk Odalarına Özel Tasarım

Sevimli bir deniz gergedanı görünümünde olan Dhink Narwhal gece lambası, bebek ve çocuk odaları için özel olarak tasarlanmıştır. Sağladığı loş ışık ile uykuya dalmayı kolaylaştırırken masalsı görünümü ile hoş bir ambiyans sağlar.

Avantaj Sağlayan Zamanlayıcı Fonksiyonu

Zamanlayıcı özelliği olan Dhink Narwhal gece lambası, 15 dakika sonra kendiliğinden kapanacak şekilde ayarlanabilir. Pil tasarrufu sağlayan bu özellik aynı zamanda bebek ve çocukların ışık olmadan daha sağlıklı uyumalarına katkı sağlar.

Renk Değiştiren Aydınlatma Özelliği

Pastel tonlarda farklı renklerde yanabilen Dhink Narwhal gece lambası, renk değiştirme özelliği sayesinde bulunduğu ortama yumuşak bir parıltı katar. Sağladığı yumuşak ışıklı ortam sayesinde bebek ve küçük çocukların daha kolay uyumalarına yardımcı olur.

Enerji Tasarruflu Çalışma Ayrıcalığı

3 adet LR44/AG13 pil ile çalışır ve LED aydınlatma teknolojisi sayesinde düşük miktarda enerji tüketir. Ayrıca otomatik kapanma fonksiyonu ile çok daha az enerji harcadığı için oldukça uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Tehlikeli Kimyasallar İçermeyen Gece Lambası

Dhink Narwhal gece lambası, tehlikeli kimyasal maddeleri içermediğini gösteren REACh RoHS sertifikalı olduğu için çocuk ve bebek odalarında güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: ATBC/PVC
  • Ölçüler: 30x13x12,5 cm
  • Pil Tipi: LR44/AG13
  • Pil Sayısı: 3 adet
  • Zamanlayıcı Özelliği: Var
  • Renk Değiştirme Özelliği: Var


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.