Chicco Deluxe Görüntülü Bebek Telsizi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Detaylı Görüntü Sunan LCD Ekran

Hem güvenlik kamerası hem de bebek telsizini bir arada sunan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, 4,3 inç boyutundaki geniş ekranı sayesinde bebeğinizi daha rahat takip etmenizi sağlar. Ayrıca görüntüleri iki kat büyütme olanağı sunan dijital zoom özelliği ile tüm detaylara hakim olmanıza yardımcı olur.

Gece Görüş Özelliği

Kızılötesi sensörleri sayesinde karanlıkta da net görüntüler sağlar. Böylece bebeğinizi uyandırmadan da kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Az ışıkta ve karanlıkta da net görüntüler sunan bu sensörler, ışık azaldığında otomatik olarak devreye girerek kameranın görüntü aktarmaya devam etmesin sağlar.

Akıllı Ekonomik Çalışma Modu

Enerji tüketimini minimuma indiren Akıllı Eco Mod sayesinde hem enerji tasarrufu sağlanır hem de cihazın kullanım ömrü korunmuş olur.

Ekstra Uzun Pil Ömrü

Yüksek kaliteli görüntüler aktarmasına ve kesintisiz ses iletim sağlamasına rağmen enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde oldukça uzun bir pil ömrü sunar. Bütçe dostu bu özellik, daha az pil masrafı ve kesintisiz çalışma sağlar.

Oda Isısını Ölçme Fonksiyonu

Dahil termometre bulunan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, bebek odasının ısısını otomatik ölçer ve LCD ekran üzerinden size bildirir. Bu sayede bebeğinizin oda ısını zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Sakinleştirici Melodi ve Ses Efektleri

Bebeğinizin uykuya daha kolay dalabilmesi ve huzurlu bir uyku süreci geçirmesi için çeşitli melodiler, beyaz gürültüler ve ses efektleri bulunan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, bebeğiniz endişelendiğinde sakinleşmesine de yardımcı olur.

Güvenli Bağlantı Ayrıcalığı

Bebek ünitesi ve ebeveyn ünitesi arasında güvenli ve kesintisiz bir bağlantı oluşturan FHSS dijital bağlantı teknolojisi, gecikmesiz ve net bir bağlantı sağlar.

Geniş Kapsama Alanı

220 metre erişim alanına sahip olan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, bahçedeyken dahi bebeğinizi görebilmenizi ve duyabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Güvenlik
  • Ekran Tipi: LCD
  • Ekran Boyutu: 4,3 inç
  • Kapsama Alanı: 220 metre
  • Oda Termometresi: Var
  • Dijital Zoom: Var (2x)
  • Kızılötesi Görüş: Var
  • Ses Ayarı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.