Chicco Smart Görüntülü Bebek Telsizi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Smart Görüntülü Bebek Telsizi

Smart görüntülü bebek telsizi, gündüz ve gece uykuları sırasında bebeklerin gereksinimlerini çok daha rahat ve anlık şekilde tespit edebilmek için kullanılır. Gelişmiş görüntü ve ses teknolojileri ile güvenilir bir bağlantı kurmayı kolaylaştırır.

Geniş Çekim Alanı

Smart görüntülü bebek telsizi, çekim alanında engel bulunmadığı takdirde en fazla 200 metreye ulaşabilen uzun çalışma performansı ile işlevsel bir görüntü ve ses aktarımı sağlar. Bu sayede oldukça geniş bir alanda çok rahat bir şekilde telsiz kullanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İdeal Ekran Özellikleri

Kompakt 2.4 inçlik boyuta sahip ekran paneli, Smart görüntülü bebek telsizi ile oldukça konforlu bir görüntüleme deneyimi sunar. Aynı zamanda renkli LCD ekran teknolojisi ile her görüntüyü, net ve yüksek kalitede yansıtır.

Otomatik Gece Görüşü

Smart görüntülü bebek telsizi, otomatik olarak etkinleşen kızılötesi gece görüşü sayesinde bebek odası tamamen karanlık olsa dahi net ve akıcı şekilde görüntü aktarımı sağlar. Bebeklerin ve çocukların, daha huzurlu bir uykuya dalmaları için destek olur.

Güvenli Bağlantı

FHSS dijital teknolojisi, girişimi minimum seviyede tutarak bebek ile ebeveyn ünitesi arasında özel ve güvenli bir bağlantı kurulmasına olanak tanır. Bu sayede Smart görüntülü bebek telsizini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Akıllı Eco Modu

Akıllı Eko Modu, Smart görüntülü bebek telsizi için pil gücünü koruma amacıyla Sesli Etkinleştirme Modu’na geçerek telsizi, her an ideal şekilde kullanmaya imkân sunar.

Teknik Detaylar

  • Marka: Smart
  • Ürün Tipi: Görüntülü Bebek Telsizi
  • Çalışma Uzaklığı: 200 m’ye Kadar
  • Ekran Boyutu: 2,4 inç
  • Ekran Aydınlatma Teknolojisi: Renkli LCD
  • Dijital Yakınlaştırma: 2x
  • Kızılötesi Gece Görüşü: Var (Otomatik Etkinlik)
  • Güvenli Bağlantı: FHSS Dijital Teknolojisi ile
  • Akıllı Eko Modu: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SMART GÖRÜNTÜLÜ BEBEK TELSİZİ
Üretim Yeri
Çin
Marka
CHICCO
Ürün Tipi
TELSİZ
Mikrofon
VAR
Menzil (dış Mekan)
VAR
Menzil (iç Mekan)
VAR
Kamera
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CHICCO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Chicco Smart Görüntülü Bebek Telsizi

Bebek güvenliği ürünleri konusunda oldukça başarılı olan Chicco, bebek kameraları, izleme monitörleri, telsizleri gibi bebeğinizi gün boyunca takip etmenizi sağlayan ürünlere sahiptir. Bu ürünlerden biri olan Chicco Smart görüntülü bebek telsizi, çekim alanı, görüntü netliği ve gece görüşü ile benzerlerinden ayrılır. Bebeğinizi uykuda ve uyanıkken tüm gün izleyebileceğiniz Chicco kameralı telsiz, bebek odasına konumlandırdığınızda bebeğinizi her zaman görebileceğiniz ve duyabileceğiniz anlamına gelir. Bebeğiniz başka bir odada ve duyamayacağınız uzaklıktayken görüntülü bebek telsizi kullanarak kendinize vakit ayırabilir, aynı zamanda bebeğinizin size ihtiyaç duyduğunu bu telsizler sayesinde anlayarak hemen yanında olabilirsiniz.

Chicco Bebek Telsizi Gece Görüş Özelliği

Geniş renkli bir LCD ekranı bulunan Chicco görüntülü bebek telsizi, 2.4 inç boyutu ve yüksek çözünürlüğü ile bebeğinizin her hareketini görmenizi sağlar. Geniş LCD ekranın kullanımı ise oldukça kolaydır. Bebeğinizi gece ve gündüz izleyebilmeniz için mükemmel görüntü netliği sunmasının yanı sıra üzerinde bulunan kızılötesi ışığı sayesinde net bir gece görüşü sağlar. Bebeğinizi istediğiniz zaman görmenizi sağlayan Kızılötesi gece görüş kamerası, düşük ışık koşullarında otomatik olarak devreye girer ve bebeğinizi ışık koşulları fark etmeksizin net görebilmenize olanak tanır. Bu sayede lamba kullanmadan bebeğinizin rahat uykuya dalmasını sağlayabilir, bebeğinizi rahatsız etmeden tüm gece boyunca izleyebilirsiniz. Optimal koşullarda (engelsiz) menzili 200 metreye kadar çıkabilen Chicco bebek telsizi, renkli ekranı sayesinde küçük bebeğinizin cilt tonunu takip ederek nefes aralıklarını, hastalanıp hastalanmadığını anlayabilmenize imkan verir. Gece görüşünde ise 2x yakınlaştırma özelliği sayesinde bebeğinizi detaylı ve daha yakından görerek her şeyin yolunda gittiğinden emin olabilirsiniz.

Chicco Smart Bebek Telsizi ile Güvenli İletişim

FHSS (frekans atlamalı geniş spektrum) teknolojisi kullanarak bebeğinizle iletişimdeyken aranıza parazit girmesini engelleyen Chicco kameralı bebek telsizi, bebeğinizi net bir şekilde duymanıza izin verir. Başka kanalların karışmasını önleyen ve sadece bebeğinize odaklanmasını sağlayan bu teknoloji Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi modelinde de bulunur. Chicco'nun bebek telsizlerinin genelinde bulunan bir diğer özellik ise geniş menzildir. Geniş menzilli çekim alanı sayesinde ikiyüz metre uzaklıkta dahi pürüzsüz ve net duyup görmenizi sağlayan kameralı bebek telsizi, büyük evler ve home ofis çalışan anneler için idealdir. Bebeğinizin bulunduğu ortamdan hem görüntü hem de ses almanıza imkan veren Chicco kameralı telsiz, uzun ömürlü şarj edilebilir pil takımı içerir. Şarj edilebilir piller ve düşük pil uyarısı sayesinde pilin tükenmesinden endişelenmeden güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Chicco Bebek Telsizi Kullanımı

Monitor, kamera ve şarj kabloları olmak üzere üç parçadan oluşan Chicco bebek telsizi kullanımı oldukça pratiktir. Kullanıcı dostu arayüzü, renkli geniş LCD ekranı ve anlaşılabilir tuş takımı sayesinde kurulumu yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebek kamerasını bebeğinize yaklaşık 1 metre mesafeye konumlandırmanız ve fişe takmanız, kamera kurulumu için yeterlidir. Siz de bulunması gereken kameralı telsizin ise ortam koşullarına göre ekran parlaklığı, ses seviyesi gib ayarlarını yaparak bebeğinizi izlemeye başlayabilirsiniz. “Chicco bebek telsizi nasıl kullanılır?” sorusu ise standart mod ya da ECO mod olarak yanıtlanabilir. Standart mod, ekranın sürekli açık olduğu ve bebeğinizi 7/24 saat görebileceğiniz bir moddur. ECO mod ise ekranın altında bulunan tuşa basılı tuttuğunuzda aktif olur ve ekran kapandığı için bebeğinizin sadece sesini duyabilirsiniz. Tekrar tuşa bastığınızda ise ekran açılır ve bebeğinizi görüntülemeye devam edebilirsiniz. Bu mod ekranı karartarak enerji tasarrufu yapmanıza izin verir.

Chicco Smart Bebek Telsizi Fiyatı

Teknolojik özelliklerinin yanı sıra her ebeveyne hitap eden fiyatlara sahip görüntülü bebek telsizi bebeğinizin güvenliğini bütçe dostu bir şekilde sağlamanıza yardımcı olur. Chicco Smart bebek telsizi fiyatı, cihaz kalitesi, malzemesi, geniş menzili, gece görüşü, çift yönlü iletişim ve uzun ömürlü kullanım gibi detaylar göz önünde bulundurulduğunda oldukça bütçe dostudur. Bebek güvenlik ürünleri arasında yer alan ve çift yönlü iletişim sunan Chicco bebek telsizi sayesinde bebeğinize sesinizi duyurarak yakınlarında olduğunu hissettirebilir ve sesinizle rahatlatabilirsiniz. ECO modunda da devam eden bu özellik, bebeğinizle iletişimde kalmanızı ve bebeğinizin güvende hissetmesine yardımcı olur.

Daha Fazla