Chicco Smart Görüntülü Bebek Telsizi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Smart Görüntülü Bebek Telsizi

Smart görüntülü bebek telsizi, gündüz ve gece uykuları sırasında bebeklerin gereksinimlerini çok daha rahat ve anlık şekilde tespit edebilmek için kullanılır. Gelişmiş görüntü ve ses teknolojileri ile güvenilir bir bağlantı kurmayı kolaylaştırır.

Geniş Çekim Alanı

Smart görüntülü bebek telsizi, çekim alanında engel bulunmadığı takdirde en fazla 200 metreye ulaşabilen uzun çalışma performansı ile işlevsel bir görüntü ve ses aktarımı sağlar. Bu sayede oldukça geniş bir alanda çok rahat bir şekilde telsiz kullanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İdeal Ekran Özellikleri

Kompakt 2.4 inçlik boyuta sahip ekran paneli, Smart görüntülü bebek telsizi ile oldukça konforlu bir görüntüleme deneyimi sunar. Aynı zamanda renkli LCD ekran teknolojisi ile her görüntüyü, net ve yüksek kalitede yansıtır.

Otomatik Gece Görüşü

Smart görüntülü bebek telsizi, otomatik olarak etkinleşen kızılötesi gece görüşü sayesinde bebek odası tamamen karanlık olsa dahi net ve akıcı şekilde görüntü aktarımı sağlar. Bebeklerin ve çocukların, daha huzurlu bir uykuya dalmaları için destek olur.

Güvenli Bağlantı

FHSS dijital teknolojisi, girişimi minimum seviyede tutarak bebek ile ebeveyn ünitesi arasında özel ve güvenli bir bağlantı kurulmasına olanak tanır. Bu sayede Smart görüntülü bebek telsizini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Akıllı Eco Modu

Akıllı Eko Modu, Smart görüntülü bebek telsizi için pil gücünü koruma amacıyla Sesli Etkinleştirme Modu’na geçerek telsizi, her an ideal şekilde kullanmaya imkân sunar.

Teknik Detaylar

  • Marka: Smart
  • Ürün Tipi: Görüntülü Bebek Telsizi
  • Çalışma Uzaklığı: 200 m’ye Kadar
  • Ekran Boyutu: 2,4 inç
  • Ekran Aydınlatma Teknolojisi: Renkli LCD
  • Dijital Yakınlaştırma: 2x
  • Kızılötesi Gece Görüşü: Var (Otomatik Etkinlik)
  • Güvenli Bağlantı: FHSS Dijital Teknolojisi ile
  • Akıllı Eko Modu: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.