Okbaby Laguna Banyo Küveti ve Jelly Küvet Aparatı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Okbaby Laguna Banyo Küveti ve Jelly Küvet Aparatı

Hitap Ettiği Yaş Aralığı, 0-12 ay Tıpası sayesinde yetişkin küvetlerinin içinde kullanımı idealdir; bebeğinizi küvetin içinde durulayabilir ve sabunlu suyun boşalmasını sağlayabilirsiniz. OkBaby Laguna Banyo Küveti, isteğe bağlı alabileceğiniz kaymaz ayaklı kaymaz silikon paspaslı metal taşıyıcı sayesinde istediğiniz yerde ve zaman kullanılabilir.

Fonksiyonları

Kilitlenebilir ayak destekleri ve küçük boyutu ile OkBaby Jelly Küvet Aparatı, bebekleri her türlü küvette konforlu ve güvenli olarak yıkamak için hem evde hem de dışarıda kullanıma uygundur. Katlanabilir ayakları sayesinde son derece pratik, kompakt, taşıması ve saklanması kolaydır. Kilitlenebilir ayak destekleri ve küçük boyutu ile bebekleri her türlü küvette konforlu ve güvenli olarak yıkamak için üretilmiştir. Ergonomik ve delikli yüzeyi bebeğinizi rahat bir şekilde yıkayıp durulamanızı sağlarken, bebeğinizin cildinin hava almasını da sağlar. Hijyenik ve temizlemesi kolaydır. Maksimum konfor için tabanı kaymayı önleyici malzemeden üretilmiştir. Kolay taşıma ve saklama için kompakt ve hafiftir. Kapandığında çok az yer kaplar. Çekmeceye konulabilir ya da özel kancası dolaba veya duvara asılabilir. Boyutları: Açık- 31cm X 21cm X 53cm / Kapalı – 31cm X 12cm X 56cm Kalite Sertifikaları: TÜV Ürünlerin Avrupa Güvenlik Standartlarına uygunluklarını belgeleyen kalite belgesine sahiptir. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
OKBABY LAGUNA BANYO KÜVETİ & JELLY KÜVET APARATI
Üretim Yeri
İTALYA
Orıjınal Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
OKBABY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok