Kiwi Baby Kbaby 58 Elektrikli Göğüs Pompası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her Yerde Rahat Kullanım

Sessiz çalışma özelliği bulunan süt sağma makinesi hem evde hem de seyahatte kullanmak için idealdir. Sessiz çalışır ve son derece pratik olduğu için yardım gerektirmez.

Güvenli Kullanım ve Pratik Temizlik

Tüm parçalar gıda ile temasa uygun ve BPA içermeyen malzemeden üretilmiştir. Ayrıca ısı dayanıklılığı sayesinde sütle temas eden parçalar bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.

Ritim ve Masaj Özelliği

Dokuz farklı ritim sayesinde hem sütü sağımını kolaylaştıran hem de rahatlatıcı etki gösteren cihaz, ihtiyacınız olan tüm fonksiyonlara sahiptir. Farklı ayarlarıyla masaj yaparak sütün daha kolay elde edilmesine yardımcı olur.

Mod Seçenekleri

Hız seçenekleri ve ritimleri sayesinde farklı çalışma modları sunan süt sağma makinesi, kısa sürede sütünüzü sağabilmeniz ve bebeğinizi besleyebilmeniz için tasarlanmıştır.

Farklı Hız Seçenekleri ile İdeal Süt Sağma

Süt miktarına ve hassasiyetinize göre ayarlayabileceğiniz süt sağma makinesi iki farklı hız seçeneğine sahiptir. Bu hız seçeneklerinden kendiniz için en uygun olanı seçerek cihazın masaj etkisiyle beraber sütünüzü sağması için kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KİWİ BABY KBABY 58 ELEKTRİKLİ GÖĞÜS POMPASI
Üretim Yeri
ÇİN
Marka
KİWİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KIWI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok