HEXBUG Flash Nano Başlangıç Seti 433-7124

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Harika Teknolojik Mikro Robot Oyuncaklar!

Çocukların STEM ürünlerine olan sevgisini ve ilgisini artırmak ve çalışma prensiplerini anlayarak teknolojiyi benimsemesini sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Çocuklarınızın hayal gücünü ve el-göz koordinasyonunu geliştirmesine katkı sağlayarak eğlenceli bir oyun ortamı sunar. Kendi oyun alanını oluşturacağın bu set ile saatler süren eğlenceye hazır mısın?

HEXBUG Nano Flash Başlangıç Seti İle Eğlenceye Katıl…

3 esnek duvar, 3 bağlayıcı aparat ve 1 Nano Flash Böcek bulunan bu oyun seti geleceğin mühendislerine ilham kaynağı olacak. Titreşim teknolojisiyle güçlendirilen Nano Flash Böcekler inanılmaz hızlara ulaşıyor! Kauçuk ayakları ile gerçek bir böcek gibi hareket eden bu robotik mikro yaratıklar çarpmalardan dolayı ters döndüğünde ise kendi kendini düzeltip yoluna devam edebiliyor.

HEXBUG Robotik ve Kodlama Konusunda Eğitici Ürünler Sunar…

Flash Nano Böceğin LED ışığı şeffaf yüzeyi ile birleşince karanlıkta inanılmaz görsel şovlar seni bekliyor. Robotların dünyasına girmek isteyen çocuklar için harika bir başlangıç seti. Sadece güç düğmesini aç ve ortama bırak, her yüzeyde hareket edebilir.

*Çocuklara yönelik yenilikçi ve teknolojik oyuncaklar üreten HEXBUG firmasının Türkiye distribütörü Necotoys'dur.

Özellikler

  • Yaş Grubu : 3+ Yaş. Küçük parçalardan dolayı 3 yaş ve altındaki çocuklar için uygun değildir.
  • Piller: 2 Adet AG13/LR44 Düğme Pil ile çalışır. Piller ürüne dahildir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.