HEXBUG Nano - Flash Nano Orbit Set 433-7121

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Harika Teknolojik Mikro Robot Oyuncaklar!

HEXBUG Nano Flash Orbit Set ile eğlenceye katıl! 6 Esnek duvar, 6 bağlayıcı aparat, 1 Nano Flash Böcek (2 kat daha hızlı) ve 1 Nano Böcek bulunan bu oyun seti geleceğin mühendislerine ilham kaynağı olacak. Kendi oyun alanını oluşturacağın bu set ile saatler süren eğlenceye hazır mısın? Titreşim teknolojisiyle güçlendirilen Nano Flash Böcekler inanılmaz hızlara ulaşıyor!

HEXBUG Nano Flash Orbit Set İle Eğlenceye Katıl!

Kauçuk ayakları ile gerçek bir böcek gibi hareket eden bu robotik mikro yaratıklar çarpmalardan dolayı ters döndüğünde ise kendi kendini düzeltip yoluna devam edebiliyor. Flash Nano Böceğin LED ışığı şeffaf yüzeyi ile birleşince karanlıkta inanılmaz görsel şovlar seni bekliyor. Robotların dünyasına girmek isteyen çocuklar için harika bir başlangıç olan Hexbug Nano Böcekleri çok seveceksiniz.

Hexbug Robotik ve Kodlama Konusunda Eğitici Ürünler Sunar…

Sadece güç düğmesini aç ve ortama bırak, her yüzeyde hareket edebilir. Titreşim teknolojisini kauçuk ayakları sayesinde yürüyüşe çeviren bu mühendislik harikası bilimsel oyuncak çocuklar için tam bir ilham kaynağı olacak. Çocuklara yönelik yenilikçi ve teknolojik oyuncaklar üreten HEXBUG firmasının Türkiye distribütörü Necotoys'dur.

Özellikler

Yaş Grubu : 3+ Yaş
Küçük parçalardan dolayı 3 yaş ve altındaki çocuklar için uygun değildir.

Piller:
3 Adet AG13/LR44 Düğme Pil ile çalışır. Piller ürüne dahildir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.