HEXBUG Nano Flash Playground Oyun Seti 433-7122

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Harika Teknolojik Mikro Robot Oyuncaklar!

Çocukların STEM ürünlerine olan sevgisini ve ilgisini artırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Oyun alanı oluşturabileceğiniz 30'dan fazla yapı parçası, dönerli geçiş mekanizması, 1 Nano Flash Böcek ve 2 Nano Böcek bulunan bu oyun seti geleceğin mühendislerine ilham kaynağı olacak. Kendi oyun alanını oluşturacağın bu set ile saatler süren eğlenceye hazır mısın?


HEXBUG Nano Flash Playground Seti İle Eğlenceye Katıl!

Titreşim teknolojisiyle güçlendirilen Nano Flash Böcekler inanılmaz hızlara ulaşıyor! Kauçuk ayakları ile gerçek bir böcek gibi hareket eden bu robotik mikro yaratıklar çarpmalardan dolayı ters döndüğünde ise kendi kendini düzeltip yoluna devam edebiliyor. Flash Nano Böceğin LED ışığı şeffaf yüzeyi ile birleşince karanlıkta inanılmaz görsel şovlar seni bekliyor. 

Hexbug Robotik ve Kodlama Konusunda Eğitici Ürünler Sunar…

Robotların dünyasına girmek isteyen çocuklar için harika bir başlangıç olan Hexbug Nano Böcekleri çok seveceksiniz. Sadece güç düğmesini aç ve ortama bırak, her yüzeyde hareket edebilir. Bu mühendislik harikası bilimsel oyuncak çocuklar için tam bir ilham kaynağı olacak. Çocuklara yönelik yenilikçi ve teknolojik oyuncaklar üreten HEXBUG firmasının Türkiye distribütörü Necotoys'dur.

Özellikler

Yaş Grubu : 3+ Yaş
Küçük parçalardan dolayı 3 yaş ve altındaki çocuklar için uygun değildir.

Piller:
4 Adet AG13/LR44 Düğme Pil ile çalışır. Piller ürüne dahildir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.