Logiblocs Spy Tech Akıllı Elektronik Oyun Devresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 05.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeni Nesil Akıllı Oyuncak Logiblocs

Logiblocs akıllı elektronik devreler tasarlama oyunudur. İçinden çıkan parçaları birleştirerek istediğiniz devreyi oluşturabilirsiniz. En büyük özelliği, devre parçalarının her şekilde birbirine kolayca uyması ve hata yapmanıza izin vermemesidir. Kullanımı çok kolay ve eğlencelidir. Çocuklar için son derece geliştirici bir oyundur.

Educational Toy Best of the Best ödüllü!

2018 yılında Red Dot Design tarafından "Best-of-the-Best" ödülünü alan Logiblocs; “Spy Tech” seti ile arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtırken eğlendirir.

Neler Yapabilirsiniz?

Sürpriz mesaj kutusu, kapı zili, kumbara koruyucusu, hırsız uyarısı cihazı ve daha fazlasını Spy Tech ile yapabilirsiniz. Bu set ile 30'dan fazla proje ve uygulama oluşturmak mümkün. Bunun için yaratıcılığınızı Logiblocs devreleriyle birleştirmeniz yeterlidir.

Çok İşlevli Renk Kodları

Her bir renk kodunun bir görevi yerine getirdiği elektronik oyun devresinde sarı bloklar; çeşitli sensörler için sinyal tetikleyici girişlerdir.Mavi bloklar; bir yerden diğerine sinyal gönderen bağlantı noktasıdır. Turuncu bloklar; her şeyi denetleyip doğru zamanda olmasını sağlayan parçalardır. Kırmızı bloklar; konuşan, açıp kapatan, yani sizinle konuşan çıkış parçalarıdır.

Özellikler

  • 5 yaş üzeri çocuklar içindir.
  • 3 adet 1.5V AAA pil ile çalışır. 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.