Maisto Tech Harley-Davidson Volkswagen Van Samba 81681 Uzaktan Kumandalı Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uzaktan Kumandalı Araba ile Muhteşem Bir Deneyime Var Mısınız?  

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araba modelleriyle her çocuğun hayaline uygun ürünler sunuyor. Bunlardan biri olan Volkswagen Van Samba, gerçek modele bağlı kalınarak ölçekleri ( 1/24 ) küçültülmüş orijinal lisanslı ürünlerindendir. Maisto`nun tasarladığı uzaktan kumandalı araba modelleri,  aynı zamanda çocuklarınızın beceri koordinasyonunun da gelişmesine katkı sağlar. 

Full Fonksiyon Kumanda ile Kontrol Size Geçer

Harley-Davidson Volkswagen Van Samba otomobilin tasarımında, titreşimini azaltan yüksek kaliteli alaşım ve plastik malzeme kullanılmıştır. Aynı zamanda full fonksiyonlu (ileri-geri, sağ-sol) ve ayrıntılı tasarım özelliklerine sahiptir. Gerçeğiyle neredeyse aynı olan model; kauçuk lastikler, detaylı jantlar ve bağımsız süspansiyon sistemi ile donatılmıştır.

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Piller:

  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)
  • Araç 2 x AA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Kumanda x 1
  • Araç x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.