Samsung NK24M5060SS Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mutfağınızın Havasını Değiştiren Samsung Davlumbaz 

Duvara monte edilebilen Samsung davlumbaz,  hem şık görüntüsü hem de yüksek emiş gücü ile mutfağınıza hoş bir hava katar. farklı kademeleri ile emiş gücü ayarını yapabilir, sessiz çalışması sayesinde huzurlu bir ortam da yemekler hazırlamaya devam edebilirsiniz.

Dört Kademe ile Etkili Performans

Toplam dört kademeden oluşan düşük ve yüksek emiş gücü seviyeleri ile tüm pişirme aşamalarını kokusuz tamamlayabilir, evinizin havasını bozmadan lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Yemeğin çeşidi ve ağırlığına göre kademelerden dilediğiniz gibi seçip çalıştırabilirsiniz.

Dokunmatik Kontrol ile Pratik Kullanım

Açıp-kapatma, emiş gücü için kademe seçimi ve aydınlatmayı kontrol edebileceğiniz kontrol paneli, kolay kullanım sağlar. Düğme ve tuşlar bulunmadığı için pürüzsüz bir panele sahip davlumbaz, inoks yüzeyi sayesinde zahmetsizce temizlenebilir.

Yıkanabilir Filtre

Samsung davlumbazın alüminyum filtreleri yerinden kolayca çıkarılabildiği için ister elde ister makinede yıkanabilir özelliktedir. Düzenli bakım ile davlumbazının filtresi tıkanmaz ve her zaman ilk günkü gibi güçlü emiş gücüyle mutfağınızı havalandırmaya devam eder. 

 

Düşük Gürültülü Havalandırma Sistemi

Yüksek emiş gücüne rağmen oldukça düşük ses seviyesi ile sizi ve ortamdakileri rahatsız etmez. Düşük kademede neredeyse duyulmayan ses seviyesi en yüksek kademede sadece 75 dB’e ulaşır.

A Sınıfı Enerji ile Doğa ve Bütçe Dostu Kullanım

A sınıfı enerji tüketimine sahip Samsung davlumbazlar, tüm kademelerinde az enerji tüketerek tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Mutfağınızı ve evinizin havasını değiştirebilecek emiş gücü ile kızartmalar, balık yemekleri ve baharatlı yemekleri çekinmeden yazabilirsiniz.

Hoş Bir Ambiyans Yaratan LED Aydınlatma

Davlumbazın alt kısmında kaset filtrelerin önünde bulunan LED aydınlatmalar, yaptığınız yemekleri net görmenizi sağlar ve mutfağınıza hoş bir hava katar.

Teknik Özellikler

  • Cihaz Türü: Davlumbaz
  • Davlumbaz Tipi: Duvar Tipi
  • Kontrol Tipi: Dokunmatik    
  • Alüminyum Kaset Filtre: Var
  • Ses Seviyesi (dB):75 dB
  • LED Aydınlatma: Var
  • Maksimum Emiş: 531 m3/sa
  • Kademe Sayısı: 4 kademe
  • Boyut: 60 cm
  • Davlumbaz Şekli: T Tipi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.