Altus AL 445 NSX 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Derinlemesine Temizlik

Altus AL 445 NSX 5 programlı bulaşık makinesi, bulaşıklarınız için hızlı ve derinlemesine temizlik çözümleri sunar.  En inatçı kirleri bile etkili şekilde temizleyebilen ürün, kullanıcılardan tam not alır.

Her Kir Seviyesine Uygun Yıkama Programı

Modelde beş ayrı yıkama programı bulunur. Bulaşıklarınızın kirlilik düzeyine göre seçebileceğiniz programlar, farklı süre ve sıcaklık ayarlarında çalışır. Ürün sadece 30 dakika süren “Mini” programıyla vaktiniz olmadığı durumlarda bulaşıklarınızı hızlı biçimde yıkar.

Güçlü Motor ile Sessiz Kullanıcı Deneyimi

AL 445 NSX bulaşık makinesinin ileri teknoloji güçlü motor tasarımı, modelin sessiz biçimde çalışmasını sağlar. Cihaz sadece 49 dB değerindeki ses seviyesiyle kimseyi rahatsız etmez.

Dijital Ekran Tasarımıyla Kolay Kullanım

Inox renginin yanı sıra sade ve modern tasarımıyla mutfaklarınıza farklı bir hava katan bulaşık makinesinde dijital ekran kullanılır. LCD özellikteki panel, cihazla ilgili tüm denetimlerinizi pratik şekilde yapmanıza imkân tanır.

Tüm Bulaşıklarınızı Tek Seferde Yıkayan Geniş Kapasite

Ürün 14 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine sahiptir. Kalabalık sofralardan hoşlananlar için ideal bir makine olan Altus AL 445 NSX, kullanışlı sepet yüksekliğiyle tencere ve tavalarınız için de uygundur.

Düşük Enerji Sarfiyatı

Bulaşıklarınızı az miktarda su ile etkili şekilde yıkayan bulaşık makinesi, sadece 0,951 kWh enerji tüketimiyle çevre dostu yaklaşım sergiler. Düşük enerji sarfiyatı bütçenize de katkıda bulunur.Ergonomik Tasarım Detayları

Modelin tüm tasarım detayları, bulaşık makinesi deneyiminizi daha kolay ve pratik hâle getirmek üzere geliştirilir. Ürünün hem alt hem de üst sepetinde katlanabilir tel tasarımından faydalanılır. Altus AL 445 NSX; hareketli çatal bıçak sepeti, yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları ve çok daha fazlasıyla ergonomik kullanıcı deneyiminin kapısını ardına kadar aralar.

Güvenli Kullanım Avantajı

Bulaşık makinesinin su taşma emniyeti, su kesik ve taşma göstergeleri, paslanmaz çelik iç gövde ve bardak koruma fonksiyonu gibi özellikleri güvenli biçimde kullanıma katkıda bulunur. Ürün çocuk kilidi sayesinde makinelere karşı ilgileri olan çocuklarınızı korur.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Solo bulaşık makinesi
  • Program sayısı: 5
  • Renk: Gümüş
  • Ses seviyesi 49 dB
  • Yıllık enerji tüketimi 266 kWh
  • Yarım yük yıkama: Var
  • Zaman erteleme fonksiyonu: Var
  • Ekran tipi: LCD
  • Tuz göstergesi: Var
  • Parlatıcı göstergesi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 445 NSX
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
14 KİŞİ
Program Sayısı
5
Motor Tipi
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
49
Enerji Sınıfı
E
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
266
Su Tüketimi (lt)
YOK
Desi
120
Çocuk Kilidi
VAR
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
24 AY
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok