Altus AL 445 NSX 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Derinlemesine Temizlik

Altus AL 445 NSX 5 programlı bulaşık makinesi, bulaşıklarınız için hızlı ve derinlemesine temizlik çözümleri sunar.  En inatçı kirleri bile etkili şekilde temizleyebilen ürün, kullanıcılardan tam not alır.

Her Kir Seviyesine Uygun Yıkama Programı

Modelde beş ayrı yıkama programı bulunur. Bulaşıklarınızın kirlilik düzeyine göre seçebileceğiniz programlar, farklı süre ve sıcaklık ayarlarında çalışır. Ürün sadece 30 dakika süren “Mini” programıyla vaktiniz olmadığı durumlarda bulaşıklarınızı hızlı biçimde yıkar.

Güçlü Motor ile Sessiz Kullanıcı Deneyimi

AL 445 NSX bulaşık makinesinin ileri teknoloji güçlü motor tasarımı, modelin sessiz biçimde çalışmasını sağlar. Cihaz sadece 49 dB değerindeki ses seviyesiyle kimseyi rahatsız etmez.

Dijital Ekran Tasarımıyla Kolay Kullanım

Inox renginin yanı sıra sade ve modern tasarımıyla mutfaklarınıza farklı bir hava katan bulaşık makinesinde dijital ekran kullanılır. LCD özellikteki panel, cihazla ilgili tüm denetimlerinizi pratik şekilde yapmanıza imkân tanır.

Tüm Bulaşıklarınızı Tek Seferde Yıkayan Geniş Kapasite

Ürün 14 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine sahiptir. Kalabalık sofralardan hoşlananlar için ideal bir makine olan Altus AL 445 NSX, kullanışlı sepet yüksekliğiyle tencere ve tavalarınız için de uygundur.

Düşük Enerji Sarfiyatı

Bulaşıklarınızı az miktarda su ile etkili şekilde yıkayan bulaşık makinesi, sadece 0,951 kWh enerji tüketimiyle çevre dostu yaklaşım sergiler. Düşük enerji sarfiyatı bütçenize de katkıda bulunur.Ergonomik Tasarım Detayları

Modelin tüm tasarım detayları, bulaşık makinesi deneyiminizi daha kolay ve pratik hâle getirmek üzere geliştirilir. Ürünün hem alt hem de üst sepetinde katlanabilir tel tasarımından faydalanılır. Altus AL 445 NSX; hareketli çatal bıçak sepeti, yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları ve çok daha fazlasıyla ergonomik kullanıcı deneyiminin kapısını ardına kadar aralar.

Güvenli Kullanım Avantajı

Bulaşık makinesinin su taşma emniyeti, su kesik ve taşma göstergeleri, paslanmaz çelik iç gövde ve bardak koruma fonksiyonu gibi özellikleri güvenli biçimde kullanıma katkıda bulunur. Ürün çocuk kilidi sayesinde makinelere karşı ilgileri olan çocuklarınızı korur.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Solo bulaşık makinesi
  • Program sayısı: 5
  • Renk: Gümüş
  • Ses seviyesi 49 dB
  • Yıllık enerji tüketimi 266 kWh
  • Yarım yük yıkama: Var
  • Zaman erteleme fonksiyonu: Var
  • Ekran tipi: LCD
  • Tuz göstergesi: Var
  • Parlatıcı göstergesi: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Program Sayısı
5
Enerji Sınıfı
E

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.