Profilo BM4380EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Profilo BM4380EG 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

A+ Enerji Verimliliği

A+ enerji verimliliğine sahip olan bu model, hem su hem de elektrik tüketiminde tasarruf sağlayarak ev ekonomisine katkıda bulunur. Ayrıca düşük enerji tüketimi sayesinde doğa dostu bir üründür.

Dört Farklı Yıkama Programı

Satın alacağınız Profilo bulaşık makinesinin sahip olduğu 4 farklı yıkama programından ihtiyacınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Yoğun 70 °C, Hızlı 45 °C, Hızlı 65 °C ve Eko 50 °C programlarından bulaşıkların durumuna göre seçim yaparak makinenizi çok daha verimli şekilde kullanabilirsiniz. 

12 Kişilik Geniş Kapasite

Geniş iç hacmi sayesinde kalabalık ailelerde ve mutfağı bulunan ofis ortamlarında ekstra alan avantajı sağlayan ürün, 12 kişilik derin iç hacme sahiptir. Bu sayede tek seferde tüm bulaşıkları makinenizde yıkayabilirsiniz.

Akıllı Deterjan Dozajı Özelliği

Makinenin deterjan bölmesine eklediğiniz deterjan miktarına göre çalışma süresini otomatik şekilde belirleyerek en doğru yıkamayı ortaya koyan cihaz, böylece çalışma verimini ve performansını en üst seviyede tutar.


Paslanmaz Çelik Malzeme

Kazan malzemesi paslanmaz çelikten imal edilen Profilo marka bulaşık makinesi, sahip olduğu yüksek kaliteli malzemesi ile uzun ömürlü bir kullanım ortaya koyar. 

LED Gösterge Sistemi

Makine üzerinde yer alan kolay okunabilir LED ekran üzerinden makinenin tüm fonksiyonlarını takip edebilir, tek tuşla kolay kontrol sağlayabilirsiniz.

Düşük Sesli Çalışma

Profilo bulaşık makinesi, 54 dB çalışma sesi ile bulunduğu ortamı rahatsız etmeden bulaşıkları yıkar. Bu sayede makinenizi evinizin mutfağında konforunuzu bozmadan rahatça kullanabilirsiniz. 

Asansörlü Üst Sepet ve Yüksekliği Ayarlanabilir Sepetler

Asansörlü üst sepet ve yüksekliği ayarlanabilen diğer sepetler ile sahip olunan iç hacmin en verimli şekilde kullanılmasına imkân veren cihaz, bulaşıkların yerleştirilmesi konusunda büyük kolaylık sağlar. Ayrıca sabit olmayan kaşık-çatal sepeti de makine içerisinde farklı şekilde yerleştirilebilir veya ihtiyaç olmadığında çıkarılabilir.

Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: A+
  • Program Sayısı: 4
  • Kurutma Performansı: A
  • Gösterge: LED
  • Boyutlar: 84,5 x 60 x 60 cm
  • Renk: Inox
  • Yük Sensörü: Var
  • Ses Seviyesi: 54 dB
  • Kapasite: 12 Kişilik

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO BM4380EG 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
12 KİŞİ
Program Sayısı
4
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
290 KWH
Su Tüketimi (lt)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
124
Çocuk Kilidi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
INOX
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
36
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok