Bosch SMS4EKI60T 6 Programlı Inox Solo Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Dağ Gibi Bulaşıklar Ondan Sorulur

Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t SMS4EKI60T tam 12 kişilik bulaşığı bir çırpıda kolaylıkla tertemiz eder. Geniş aileler ve kalabalık misafirler için biçilmiş kaftan olan Bosch Solo Bulaşık Makinesi mutfaktaki en büyük yardımcın haline gelir. Size de sevdiklerinizle keyifli anlar geçirmek kalır.

Dijital Ekran ile Kontrol Elinizde

Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox ön panelinde bulunan dijital ekran ile dilediğiniz programı ve yıkama evrelerini kolaylıkla kontrol etmenizi sağlar. 

6 Farklı Program Seçeneği

Bosch Solo Bulaşık Makinesi, bulaşık miktarınıza kirlilik oranına göre özelleştirebildiğiniz 6 farklı program içerir. Farklı derecelerde ve farklı sürelerde yıkama imkanı tanır.

Ergonomik Sepetler

Bardak, tabak, tencere ve tavalarınızı kolaylıkla dizebileceğiniz bölmelere sahiptir. Üst kapaklı çatal kaşıklık alanı ile etkin yıkama sağlanır. Aynı zamanda alt rafta şişelerinizin güvenle ve en iyi şekilde yıkanmasını sağlayan özel bir alan bulunur. Üst raf alanında ise bardaklarınız etkin şekilde yıkanır. Katlanabilir teller ile alan genişliği sağlanır.

Favorinizi Seçin

Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox seçebileceğiniz favori programınızı kaydeder ve dilediğiniz zaman tek tuş ile yıkamayı başlatmanızı sağlar.

Yıkamalarınızda 4 Farklı Opsiyon

Bosch Solo Bulaşık Makinesi ile yıkamalarınızda seçebileceğiniz Home Connect, Ekstra Hijyen, Extra Rinse, VarioSpeed Plus olmak üzere 4 farklı opsiyon bulunur. 

Sizin Yerinize Tasarruf Eder

Akıllı yük sensörü, dozaj yardımcısı, eco silence teknolojileri ile su, deterjan ve enerjiden büyük oranda tasarruf sağlayarak bütçenizi korur.

Şık Inox Tasarım

Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 inox tasarımı ile hem mutfağınıza çok yakışır hem de diğer eşyalarınız ile renk bütünlüğü sağlar. Digital ekranı ile birlikte oldukça modern bir görünüm sergiler. 

Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: C
  • Genişlik: 60 cm
  • Kapasite: 12 kişilik
  • Program Sayısı: 6
  • Kullanım: Solo

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Program Sayısı
6
Enerji Sınıfı
C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.