Bosch SMS4IKW60T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Bulaşık Makinenizi Telefonunuzdan Kontrol Edin

Home Connect özelliği sayesinde Wi-Fi ağı üzerinden akıllı cep telefonlarına bağlanabilen Bosch SMS4IKW60T bulaşık makinesi, bu sayede uzaktan kontrol edilebilir.

Sessiz Çalışma Özelliği ile Sizi Rahatsız Etmez

Silence on Demand teknolojisi ile donatılan bulaşık makineniz, oldukça sessiz çalışır. Böyle hem sizi hem de çevrenizi rahatsız eden seslerden uzak olursunuz.

12 Kişilik Yıkama Kapasitesi

Tek seferde 12 kişilik bulaşık yıkama kapasitesine sahip Bosch 6 programlı bulaşık makinesi ile tüm bulaşığı aynı anda yıkayabilirsiniz.


6 Farklı Hazır Program ve 5 Fonksiyon ile İşiniz Daha Kolay

Bosch SMS4IKW60T 6 farklı programa sahiptir. Eko 50 °C, Auto 45-65 °C, Yoğun 70 °C, Hızlı 65 °C, Hızlı 45 °C, Ön yıkama (My Favourite) programlarından birini seçerek bulaşıklarınızın doğru ayarda yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Cihazda ayrıca işinizi kolaylaştıran 5 fonksiyon bulunur. Bunlar Home Connect, Ekstra Hijyen, Extra Rinse, VarioSpeed, Machine Care (Makine Bakımı) şeklinde sıralanabilir.

3 Kademeli Ayarlanabilir Üst Sepet 

VarioFlex Rackmatic üst sepet, 3 farklı kademe ayarında kullanılabilir. Bu özellik ile tencere ve tepsilerin bulaşık makinesinde yıkanmasında gerekli olan alanı aşağı ve yukarı yönlü hareketlerle kolayca sağlayabilirsiniz.


Favori Programınızı Belirleyin

My Favorite özel yıkama fonksiyonu, sık kullandığınız makine ayarını belirleyerek her defasında kullanabilmenize imkan verir.

Otomatik Deterjan Dozaj Ayarı

Dosage Assist ile deterjan ayarınız otomatik olarak seçilir. Bulaşık makinenize ne kadar deterjan eklemeniz gerektiği düşünmek zorunda kalmazsınız.

Yük Sensörü

SMS4IKW60T Bosch bulaşık makinesi programlarının özel kapasite ayarı vardır. Yük sensörü bu kapasitenin aşılması durumunda sizi otomatik olarak uyarır.

Özellikler

 • Kapasite: 12 kişilik
 • Programlar: Eko 50 °C, Auto 45-65 °C, Yoğun 70 °C, Hızlı 65 °C, Hızlı 45 °C, Ön yıkama (MyFavourite)
 • Opsiyonlar: Home Connect, Ekstra Hijyen, Extra Rinse, VarioSpeed, Machine Care (Makine Bakımı)
 • Ses seviyesi: 50 dB(A) re 1 pW
 • Ses seviyesi (Sessiz programda): yok(A) re 1 pW
 • Eko 50 program süresi: 270 dakika
 • Enerji verimlilik sınıfı¹: E
 • Kazan malzemesi: Paslanmaz Çelik
 • Sepet Tipi: VarioFlex
 • Üst Sepet Ayarı: Var
 • Wi-Fi: Var
 • Ürün ölçüleri (YxGxD): 84.5 x 60 x 60 cm
 • Brüt ağırlık: 49.3 kg

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Program Sayısı
6
Enerji Sınıfı
E

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.