Profilo BM6481MA 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

6 Program Sayesinde Uygun Temizlik

Bulaşık makinesi 6 farklı programla üretilir. Bu sayede yıkamak istediğiniz bulaşıklara uygun olarak temizlik yapma şansına sahip olursunuz.

Farklı Sıcaklık Ayarı İmkanı

Yağlı ve zorlu kirler için farklı sıcaklık ayarlarını tercih ederek bulaşıklarınızın kolay temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Akıllı Deterjan Dozaj Sistemi Avantajı

Makineye koyduğunuz deterjanın türüne göre yıkama sürecini otomatik olarak ayarlar. Akıllı deterjan dozaj sistemi avantajlı olarak kullanılmasına yardımcı olur.

Başlama Zamanını Erteleme

Bulaşık makinenizi çalıştırma zamanını herhangi bir sebepten dolayı 1-24 saat arasında erteleme şansına sahip olursunuz.

LED Ekran

LED ekranından program bilgisini ve program özelliklerini takip edebilirsiniz.

Çocuk Kilidi

Çocuk kilidi sayesinde evdeki çocukların makineye müdahale etmeleri engellenir. Çocuk kilidini işaretlendiğinizde makinenin düğmelerine basmış olsalar da değişiklik yapamazlar. Bu sayede sorun yaşamazsınız.

3 Farklı Opsiyonla Çalıştırma

Hijyen plus, jet ve ekstra duruluma özelliklerinden birini bulaşıklarınızın kir yoğunluğuna göre ayarlayabilirsiniz. Çok yağlı tencere ve tavaları yıkarken istersenizde ekstra durulama yaptırabilirsiniz. Ya da fazla kirli olmayan bardak ve tabaklar için jet opsiyonunu seçebilirsiniz.

Geniş İç Hacim

Bulaşık makinesi 12 kişilik olarak dizayn edilir. Tabak, bardak, çatal ve kaşık koyma bölümleri ve aynı zamanda tencere ve tavaları yerleştirebileceğiniz bir alan bulunur. Bulaşıkları üst ve alt sepetlere uygun şekilde yerleştirdiğinizde, yıkama sonucundan memnun kalırsınız.

Teknik Özellikler

  • Program Sayısı: 6
  • Ayarlanabilir Üst Sepet.
  • Akıllı Deterjan Dozaj Sistemi.
  • Enerji Verimlilik Sınıfı: F
  • Ses seviyesi:52 dB(A) re 1 pW
  • Yıkama Sıcaklık Derecesi Ayar Sayısı: 5
  • Kazan Malzemesi: Paslanmaz Çelik
  • Ürün ölçüleri (YxGxD): 84.5 x 60 x 60 cm
  • LED Gösterge: Var
  • Çocuk Kilidi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.