Regal BM 410 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dört Farklı Program Seçeneği

Ürünün dört farklı program seçeneğine sahip olması, bulaşıkların temizlik derecesine göre en uygun programı tercih ederek maksimum hijyen elde etmenizi sağlar. Vaktinizin az olduğu günlerde kısa süreli programları tercih ederek zamandan tasarruf edebilir, uzun süreli programlar ile en zorlu bulaşıkları bile kolayca temizleyebilirsiniz.

Su Taşma Emniyet Sistemi

BM 410 bulaşık makinesi, bu emniyet sistemi sayesinde makine içerisindeki suyun taşmasını önleyerek size konforlu bir deneyim sunar.

Başlama ve Bitirme Göstergesi

Ürünün göstergesi, programın başladığını ve sonlandığını haber verir. Süreci göstergeden kolayca takip edebilir, sürekli kontrol etme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Geniş İç Hacim Avantajı

12 kişilik yemek takımını yıkamaya elverişli olan bu ürün, geniş iç hacmi sayesinde tek seferde çok sayıda bulaşık yıkayarak zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Ürünün geniş bir iç hacmi olması, yıkama sırasında tabak ve bardak gibi eşyaların zarar görmesini de önler.

Ergonomik ve Yalın Tasarım

İdeal boyutları sayesinde küçük alanlarda da kullanıma elverişli olan bu ürün, basit tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Yalın görüntüsü ise evinize uyum sağlayarak sade ve şık bir görünüm elde etmenize olanak verir.

İşlevsel Erteleme Fonksiyonu

Ürünün erteleme özelliği sayesinde seçtiğiniz programı, günün istediğiniz bir saatine erteleyebilir, siz evde olmasanız bile bulaşıklarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Katlanır Raf Özelliği

Bulaşık makinesinin üst tarafında yer alan katlanan raflar, makinenin iç hacmini daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Minimum Enerji Tüketimi

E enerji sınıfında yer alan bu ürün, çalışırken enerji sarfiyatını minimum seviyede tutarak israfın önüne geçer.

Teknik Özellikler

  • Ses Seviyesi: 54 dB
  • Yükseklik: 85 cm
  • Derinlik: 59.8 cm
  • Genişlik: 59.8 cm
  • Kapasite: 12 Kişilik
  • Program Sayısı: 4
  • Kullanım Şekli: Solo
  • Renk: Beyaz

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Program Sayısı
4
Enerji Sınıfı
E

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.