Regal BM 410 X 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Regal BM 410 X 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Etkili Temizlik Deneyimi

Bulaşıklarınızdaki en inatçı kirleri bile zahmetsizce temizleyen Regal BM 410 X, yüksek performansıyla dört dörtlük bir kullanıcı deneyimi sunar. Bulaşıkları daha ekonomik ve hızlı şekilde yıkamanız için geliştirilen ürün, kendinize daha fazla zaman ayırmanıza yardımcı olur.

Regal BM 410 X ile Kontrol Sizde

Zaman erteleme özelliğine sahip olan model ile bulaşıklarınız dilediğiniz zaman yıkanabilir. BM 410 X, bulaşıklarınızı seçtiğiniz programda ayarladığınız saatte yıkamaya başlar.

İşlevsel Sepet Tasarımı

Modelin yüksekliği ayarlanabilen üst sepeti, büyük hacimli bulaşıklarınızın makineye kolaylıkla yerleşmesini mümkün kılar. Alt sepette yer alan teller, dört parçadan oluşur ve katlanabilen yapıdadır. Birbirinden bağımsız şekilde katlanabilen teller sayesinde bulaşıklarınız için daha geniş alanlar oluşturulabilir.

Az Bulaşık Fonksiyonuyla Makinenin Dolmasını Beklemeye Son

Regal BM 410 X bulaşık makinesi, her ihtiyaca cevap veren program tasarımıyla kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkarır. Makineniz tam dolu olmadığında kullanabileceğiniz az bulaşık fonksiyonu, bulaşıklarınızı seçtiğiniz programda daha kısa sürede yıkar, enerji ve su tüketimini azaltır.

Yüksek Performansta Sessiz Kullanım İmkânı

Sadece 49 dB ses seviyesinde çalışan bulaşık makinesi, günün dilediğiniz her anında bulaşık yıkamanıza izin verir. Her program ayarında gösterdiği yüksek performansla bulaşıklarınızı hijyenik şekilde yıkayan makine, çalışma esnasında adeta varlığını unutturur. 

Yüksek Kapasite

Bulaşık makinesi tek seferde 12 kişilik yemek takımını yıkayabilecek kapasitede tasarlanır. Ergonomik sepet tasarımı sayesinde tencere ve tavalarınızı da yerleştirebileceğiniz ürün, keyifli ve kalabalık sofraların sonrasında makineye sığmayan bulaşık sorununu ortadan kaldırır.

Tasarruflu Bulaşık Makinesi

Ürün tek yıkamada 0,9 litre enerji ve 12 lt su tüketimiyle oldukça tasarruflu bir performans gösterir. Düşük su ve enerji tüketimiyle çevre dostu bir özellik sergileyen makine, bütçenizi de korur.

Her Tür Kirliliğe Uygun Program

BM 410 X’te dört ayrı yıkama programı bulunur. Modelin Eco programında bulaşıklarınız 50°C’de yıkanırken, 30 dakikalık “Hızlı” programda 40°’de, 50 dakikalık “Süper” programda 65°C’de, en inatçı kirler için tasarlanan “Yoğun” programda ise 65°C’de yıkanır.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Solo bulaşık makinesi
  • Program sayısı: 4
  • Renk : Gümüş
  • Kapasite: 12 kişilik
  • Ses seviyesi: 49 dB
  • Yıllık su tüketimi: 3360 lt (280 yıkamada)
  • Yıllık enerji tüketimi: 258 kWh/yıl
  • Boyut: 85 x 59,8 x 59,8 (Y x G x D) cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BM 410X
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
12 KİŞİ
Program Sayısı
4
Motor Tipi
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
49
Enerji Sınıfı
E
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
258
Su Tüketimi (lt)
12 LT
Desi
120
Çocuk Kilidi
YOK
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
24 AY
Sub Kategori
TDA
Marka
REGAL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok