Regal BM 410 X 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkili Temizlik Deneyimi

Bulaşıklarınızdaki en inatçı kirleri bile zahmetsizce temizleyen Regal BM 410 X, yüksek performansıyla dört dörtlük bir kullanıcı deneyimi sunar. Bulaşıkları daha ekonomik ve hızlı şekilde yıkamanız için geliştirilen ürün, kendinize daha fazla zaman ayırmanıza yardımcı olur.

Regal BM 410 X ile Kontrol Sizde

Zaman erteleme özelliğine sahip olan model ile bulaşıklarınız dilediğiniz zaman yıkanabilir. BM 410 X, bulaşıklarınızı seçtiğiniz programda ayarladığınız saatte yıkamaya başlar.

İşlevsel Sepet Tasarımı

Modelin yüksekliği ayarlanabilen üst sepeti, büyük hacimli bulaşıklarınızın makineye kolaylıkla yerleşmesini mümkün kılar. Alt sepette yer alan teller, dört parçadan oluşur ve katlanabilen yapıdadır. Birbirinden bağımsız şekilde katlanabilen teller sayesinde bulaşıklarınız için daha geniş alanlar oluşturulabilir.

Az Bulaşık Fonksiyonuyla Makinenin Dolmasını Beklemeye Son

Regal BM 410 X bulaşık makinesi, her ihtiyaca cevap veren program tasarımıyla kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkarır. Makineniz tam dolu olmadığında kullanabileceğiniz az bulaşık fonksiyonu, bulaşıklarınızı seçtiğiniz programda daha kısa sürede yıkar, enerji ve su tüketimini azaltır.

Yüksek Performansta Sessiz Kullanım İmkânı

Sadece 49 dB ses seviyesinde çalışan bulaşık makinesi, günün dilediğiniz her anında bulaşık yıkamanıza izin verir. Her program ayarında gösterdiği yüksek performansla bulaşıklarınızı hijyenik şekilde yıkayan makine, çalışma esnasında adeta varlığını unutturur. 

Yüksek Kapasite

Bulaşık makinesi tek seferde 12 kişilik yemek takımını yıkayabilecek kapasitede tasarlanır. Ergonomik sepet tasarımı sayesinde tencere ve tavalarınızı da yerleştirebileceğiniz ürün, keyifli ve kalabalık sofraların sonrasında makineye sığmayan bulaşık sorununu ortadan kaldırır.

Tasarruflu Bulaşık Makinesi

Ürün tek yıkamada 0,9 litre enerji ve 12 lt su tüketimiyle oldukça tasarruflu bir performans gösterir. Düşük su ve enerji tüketimiyle çevre dostu bir özellik sergileyen makine, bütçenizi de korur.

Her Tür Kirliliğe Uygun Program

BM 410 X’te dört ayrı yıkama programı bulunur. Modelin Eco programında bulaşıklarınız 50°C’de yıkanırken, 30 dakikalık “Hızlı” programda 40°’de, 50 dakikalık “Süper” programda 65°C’de, en inatçı kirler için tasarlanan “Yoğun” programda ise 65°C’de yıkanır.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Solo bulaşık makinesi
  • Program sayısı: 4
  • Renk : Gümüş
  • Kapasite: 12 kişilik
  • Ses seviyesi: 49 dB
  • Yıllık su tüketimi: 3360 lt (280 yıkamada)
  • Yıllık enerji tüketimi: 258 kWh/yıl
  • Boyut: 85 x 59,8 x 59,8 (Y x G x D) cm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Program Sayısı
4
Enerji Sınıfı
E

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.