Siemens SN235I00NT A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Siemens SN235I00NT A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Yükleme Kolaylığı Sağlayan VarioDrawer

VarioDrawer, özelleştirilebilir seçeneklerle makinenin içerisine bulaşıklarınızı yerleştirmenizi kolaylaştırır. Özel iç tasarım sayesinde bardaklarınız için yan rafların yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, ortada yer alan rafı kendinize doğru çekerek üçüncü rafı çatal ve bıçaklarınızı yerleştirmek için açabilirsiniz. Bu sayede makinenin 13 kişilik kapasitesini tam olarak kullanabilirsiniz.


Maksimum Hijyen İçin HygienePlus

Siemens SN235I00NT, HygienePlus seçeneği ile zorlu bulaşıklarınızda etkili temizlik sağlar. Bu seçeneği bulaşık makinesinin ekranından aktif hale getirdiğinizde durulama sırasındaki sıcaklık 70 dereceye çıkar. 10 dakika süresince bu sıcaklık seviyesi korunarak bulaşıkların en iyi şekilde temizlenmesi sağlanır. Bu opsiyon, bakterileri yüzde 99’a kadar yok ettiği için maksimum sterilizasyon sağlar.


Güçlü ve Verimli iQdrive Motor

Siemens bulaşık makinesi iQdrive motor ile çalışır. iQdrive motor, sürtünmeyi azaltarak ses seviyesini minimuma düşürür. Aynı zamanda bu motor, alternatiflerine göre yüzde 33 daha fazla verimlilik sağlar. Bu yönüyle bulaşık makinesi, hem bütçe hem de çevre dostu özelliklere sahiptir.


Güvenli Kullanım Sunan DosageAssist Teknolojisi

Siemens 5 programlı bulaşık makinesi, DosageAssist teknolojisine sahip olan deterjan gözü ve su çıkışı tasarımıyla güvenli ve konforlu kullanım sunar. Deterjan gözü, tablet deterjanı olması gerektiği noktada devreye sokar. Bulaşık makinesinin su çıkışı ise tam bu noktada devreye girerek deterjanın yüzde yüz çözünmesini sağlar. Bu sayede bulaşıklarınız etkili şekilde temizlenir. Ayrıca deterjan tamamen çözündüğü için bulaşıkların üzerinde deterjan lekesi kalmaz.


RackMatic ile Özelleştirilebilir İç Tasarım

Üst rafın yan kısımlarında yer alan aparat, rafı üç farklı kademeye göre ayarlamanızı sağlar. Kademeli sistem, tencere ve tava gibi büyük hacimli eşyaları alt rafa yerleştirmenize yardımcı olur. Aynı zamanda bu sistem bulaşık makinesini boşaltmanızı da daha kolay hale getirir.


Cam Eşyalara Özel İki Farklı Program

Siemens SN235I00NT A+ bulaşık makinesinin bardak programlarından bir tanesi Cam 40°C döngüsüdür. Bu program cam eşyalarınıza hassas yıkama sağlar. Aynı zamanda yıkama sonrası ekstra kurutma ile bardaklarınızı hem korur hem de etkili temizler. Ürünün bardak programlarından bir diğeri de cam koruma sistemine sahiptir. Bu program, GlassCare System ile sadece bardaklara özel olan ısı eşanjörünü kullanır. Bu sayede cam eşyalar hassasiyetle temizlenir.


Maksimum Koruma ve Güvenlik

Siemens bulaşık makinesi güvenlik için çoklu su koruması ile çalışır. Su hortumunda veya makinede herhangi bir sızıntı olması durumunda çalışmayı durdurur ve ekran üzerinden sizi bilgilendirir.


Şık ve Konforlu Tasarım

Ürün, üst düzey tasarıma sahip paslanmaz çelik gövdesi sayesinde hem konfor hem de şıklık sağlar. Gövdenin üzeri antiFingerprint özelliği sayesinde parmak izine karşı korunur. Makinenin içi de kaliteli çelikten üretilir. Kaliteli çelik, paslanmaya karşı maksimum direnç gösterir. Aynı zamanda iç aksamda kullanılan tüm malzemeler, makinenin içinin hijyenik kalmasını sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Siemens
  • Model: SN235I00NT
  • Ürün Boyutları (G x D x Y): 60 x 60 x 84,5 cm
  • Kullanım Tipi: Solo
  • Kontrol Paneli: Dijital
  • Ses Seviyesi: 50 dB
  • Yıllık Elektrik Tüketimi: 294 kWh
  • Su Tüketimi: 9,5 lt

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SN235I00NT
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
13
Program Sayısı
5 PROGRAMLI
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
50 DB
Enerji Sınıfı
F
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
295 KWH
Su Tüketimi (lt)
9,5 LT
Desi
130
Çocuk Kilidi
VAR
Dijital Ekran
VAR
Derinlik (cm)
60 CM
Genişlik (cm)
60 CM
Yükseklik (cm)
84,5 CM
Kurulum Gereksinimi
EVET
Ücretsiz Kurulum
VAR
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
SIEMENS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok