Vestfrost VF 401 S 4 Program Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Vestfrost VF 401 S 4 Program Bulaşık Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Doğaya Saygılı Teknoloji

Doğaya saygılı özelliklerle güçlendirilmiş Vestfrost bulaşık makinesi enerji ve doğal kaynakları korur. Bu sayede enerji tasarrufu sağlayan ürün kullanıcı dostu özellikleriyle de dikkat çeker. Kullanıcıya pratik ve konforlu bir kullanım vadeden bulaşık makinesi sahip olduğu tüm özelliklerle kullanıcı dostu bir üründür.

4 Farklı Programıyla İhtiyaçlarınıza Nokta Atışı

Vestfrost bulaşık makinesi 4 farklı program seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilen özelliktedir. Bulaşık miktarının fazla olması ve yoğun kir oluşumu durumlarında yoğun yıkama programıyla bulaşık makinesi imdadınıza yetişir. Bulaşık miktarı az miktardaysa ekonomik programla model enerji tüketimini düşürür. Aceleniz varsa hızlı yıkama özelliğiyle de mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olan ürün sayesinde bulaşıklar makineden her zaman tertemiz çıkar.

Her Mutfağa Uyumlu Tasarım

Solo özellik gösteren bulaşık makinesi şık ve modern tasarımıyla mutfağınızdaki diğer eşyalara tam olarak uyum sağlar. Model şık tasarımının yanı sıra cam ve kristal gibi narin cam ürünleri hassas bir şekilde yıkayabilir.

Yüksek Performans ve Yüksek Kapasite

4 farklı program tipiyle Vestfrost bulaşık makinesi bulaşıklar için en iyi yıkamayı yapar. Üstelik 6 kişilik kapasiteli yıkama yapan makine ile çok sayıda bulaşık aynı anda yıkanabilir.  

Hijyen Vestfrost ile Çok Pratik

Etkili yıkama yapabilen Vestfrost bulaşık makinesi sayesinde bulaşıklarda yağ ve kir kalıntısı asla kalmaz. Bulaşıkları yerleştirirken durulama yapma probleminden kullanıcıyı kurtaran bulaşık makinesi üstün performansıyla etkili parlaklık sağlar.

Hassas Yıkama Özelliğiyle Çizilmeye Karşı Ekstra Güç

Hassas bulaşıkları çizilmelere karşı koruyan bulaşık makinesi ile narin yemek takımları veya cam bardaklar hassas yıkama programıyla en iyi şekilde temizlenebilir.

Uzun Ömürlü Kullanım için Güçlü Bulaşık Makinesi

En ideal boyutlarda tasarlanmış model her mutfağa uyum sağlayan özelliğiyle öne çıkar. Ayrıca su ile temas eden bölgeleri paslanmaz çelikten üretilmiş bulaşık makinesi dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar boyunca mutfağınızda en büyük yardımcılarınızdan biri olur.

Teknik Özellikler

Program Sayısı: 4
Enerji Sınıfı: A++
 Kapasite: 6 Kişilik

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VESTFROST VF 401 S 4 PROGRAM BULAŞIK MAKİNESİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
6
Program Sayısı
4
Motor Tipi
INVERTER
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Su Tüketimi (lt)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
120
Çocuk Kilidi
VAR
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
VESTFROST
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok