Vestfrost Vf 501 A ++ 5 Program Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

A++ Enerji Sınıfı Ekonomik Yıkama

A++ enerji sınıfı Vestfrost Vf 501 bulaşık makinesi, 0, 67 kWh enerji tüketerek hijyen sağlar. Bu sayede bulaşık makinenizi gün içinde birkaç defa kullansanız bile yüksek elektrik faturaları olmaksızın bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Çok Miktarda Bulaşığı Tek Seferde Yıkayan Kapasite

12 kişilik bulaşığı veya büyük pişirme gereçlerini tek seferde yıkayabilecek kadar geniş iç hacme sahiptir. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu tasarım sayesinde kısa sürede çok miktardaki bulaşığı yıkayabilirsiniz.

Bulaşık Türüne Uygun Yıkama Seçenekleri

Yoğun, hijyen, ekonomik, mini ve süper olmak üzere 5 farklı yıkama programı bulunur. 30 dereceden 70 dereceye kadar farklı sıcaklıkta su kullanan bu programlar sayesinde, bulaşıklarınızın durumuna uygun yıkama yapabilirsiniz.

Konforlu Kontrol Sağlayan LED Ekran

Bulaşık yıkama programının aşamasını görebileceğiniz LED ekran ve dev ayar kadranı sayesinde hem dilediğiniz programı seçebilir hem de yıkamayı baştan sona kadar takip edebilirsiniz.

Az Bulaşık Yıkama Opsiyonu

Kontrol panelinde yer alan bir tuş sayesinde az miktardaki bulaşığı da bütçe dostu bir şekilde yıkayabilen Vestfrost Vf 501 bulaşık makinesi, ayrıca mini yıkama programı ile de acil yıkanması gereken ancak bulaşık makinesini doldurmayacak miktardaki bulaşıkları kısa sürede temizler.

Yüksekliği Ayarlanabilir Üst Sepet Avantajı

Yüksekliği ayarlanabilen üst sepet sayesinde büyük tencereler ve yemek hazırlama gereçlerini bulaşık makinenizde, üst su dağıtım pervanesine çarpmadan yıkayabilirsiniz.

Su ve Enerji Tasarruflu Ekonomik Yıkama

0, 67 kWh enerji ile 11 litre su kullanarak 11 kişilik bulaşığı yıkayabilen ekonomik yıkama modu sayesinde bulaşıklarınızı yavaş ancak bütçe dostu bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Yoğun Kullanıma Dayanıklı Yapı

Çelik tabanlı gövde ve dayanıklı mekanizma sayesinde gün içinde defalarca bulaşık yıkamaya uygun olan Vestfrost Vf 501 bulaşık makinesi, uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Tipi: Solo
 • Kapasite: 12 Kişilik
 • Program Sayısı: 5
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Su Tüketimi: 11 Lt
 • Ses Seviyesi: 44 dB
 • Eco Program Süresi: 100 Dakika
 • Ön Yıkama: Var
 • Yıkama Erteleme: Var
 • Az Bulaşı Opsiyonu: Var
 • Parlatıcı Göstergesi: Var
 • Tuz Göstergesi: Var


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.