Dijitsu DB50 A+ Mini Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dijitsu’nun Üstün Kalite Anlayışı

Dijitsu’nun üstün kalite anlayışını mini buzdolabı çeşitlerinde de görmek mümkündür. Özellikle de DB50 modeli, sahip olduğu tüm fonksiyonel ve teknik donanım, gösterdiği üst düzey performans sayesinde kullanıcılara kusursuz bir deneyim yaşama fırsatı sunar.Ürün genel tasarım olarak küçüktür. Dolayısıyla gerektiği durumlarda hareket ettirmek ve taşımak son derece kolaydır. Ev haricinde ofis gibi ortamlarda da kullanıma son derece uygundur.Soğutucu bölmesinde de dondurucu bölmesinde de sıklıkla tüketilen gıdaları rahat bir şekilde muhafaza etmeniz mümkündür. Soğutucu kısmındaki raf portatif bir dizayna sahip olduğu için ihtiyaç halinde yerinden oldukça pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Dijitsu DB50 Teknik Özellikler

Dijitsu DB50 A+ 50 lt tezgah altı buzdolabı, bazı teknik özellikleri sayesinde maksimum performans gösterir. Bu nedenle de kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşama imkanı sağlar.

Dijitsu DB50 Muadillerinden Ayıran Özellikler

Dijitsu DB50 mini buzdolabı özellikleri itibari ile benzerlerinden ayrılır ve kullanıcılar tarafından da sık sık tercih edilir. Özelliklerin başında Dijitsu DB50 A+ tezgah altı tasarıma sahip olması gelir.Dijitsu DB50 A+ içerisine birçok içeceği, yiyeceği, meyve ve sebzeyi, et ürünlerini rahat bir şekilde sığdırmanız ve haftalar boyunca ilk günkü tazelikleri ile muhafaza etmeniz mümkündür.Özellikle dondurucu bölmesindeki özel soğukluk ayarı, yaz ya kış aylarında ideal seviyede olduğu için et, tavuk, balık, hamur işi ve daha pek çok gıdayı aylar boyunca güvenle saklayabilmenize imkan sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİJİTSU DB50 A+ MİNİ BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
BÜRO TİPİ
Hacim (lt)
43
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
90
Gürültü Düzeyi (db)
38
Kapı Sayısı
1
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Derinlik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Yükseklik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
24 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DIJITSU
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok