Electrolux Lnt7me46w2 Twintech 10 Lt No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Electrolux Lnt7me46w2 Twintech 10 Lt No Frost Buzdolabı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Şık, Zarif, Düz Kapı Tasarımı

Bu buzdolabının üstün görünümü her türlü mutfağa kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Tamamen düz bir tasarıma sahip olan bu şık buzdolabı, diğer mutfak aletlerinize ve tezgahınıza tam uyum sağlar. Ve cepli tutacaklar zarif estetiği tamamlamak için kapının alt kısmında, gözlerden uzakta bulunur.

TwinTech® No Frost Yiyeceklerin Nemini ve Özsuyunu Korur

TwinTech® No Frost sayesinde dondurucunun buzunu çözmeye gerek kalmaz. Çift soğutma sistemi tek evaporator kullanılan buzdolaplarına göre yiyeceklerin özsuyunu %60 daha fazla korur. Dondurucuda kuru hava kullanmadığı için ideal nem seviyesini korur ve yiyeceklerin kurumasını önler. TwinTech teknolojisi ile yiyeceklerin özsuyu ve nemi %60’a kadar daha iyi korunur.

Yiyecekleri Nemli ve Özsuyunu Kaybetmeden Tutar

600 TwinTech® No Frost Buzdolabı yiyeceklerin özsuyunu tek evaporatorlü modeller göre %60’a kadar daha iyi korur. Çift soğutma sistemi ideal nemi korur ve yiyeceklerin kurumasını önler. Ayrıca dondurucunun buzunu çözmenize gerek kalmaz. TwinTech teknolojisi ile yiyeceklerin özsuyu ve nemi %60’a kadar daha iyi korunur.

MultiSpace ile Rakipsiz Depolama Esnekliği

MultiSpace buzdolabı, standart tasarımlara göre daha uzundur ve malzemeleri saklamak için daha fazla alan sağlar. Çoklu depolama çözümleri, alanı, etrafınızda tasarlanmış gelişmiş esneklik ve organizasyona yönelik olarak ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmenizi sağlar.

Lezzetler MultiFlow ile Her Zaman zirvede

Yiyecek en iyi MultiFlow ile saklanır. Teknoloji, buzdolabınızın içinde dengeli bir sıcaklığı koruyarak yiyeceklerinizin tamamının kurumasını önler. Ayrıca bir sonraki alışverişinize kadar yiyecekleri lezzetli tutan bir ortam oluşturur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ELECTROLUX LNT7ME46W2 TWİNTECH 10 LT NO FROST BUZDOLABI
Üretim Yeri
İsveç
Ürün Tipi
KOMBİ TİPİ
Hacim (lt)
461 LT
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
429
Desi
370
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2 KAPILI
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
70 CM
Derinlik (cm)
71
Yükseklik (cm)
192
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ELECTROLUX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok