Profilo BD3076WFAN No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

No Frost ile Enerji Tasarruflu Soğutma

Soğutucu ve dondurucu bölümlerinde iç duvarların buzlanmasını engelleyen No Frost sistem sayesinde enerji tasarruflu bir çalışma sağlar. A++ enerji sınıfında olan başarılı buzdolabı, daha az enerji tüketerek daha yüksek soğutma performansı sunar.

Kalabalık Ailelere Özel Geniş Kapasite

526 litre toplam net kapasiteye sahip olarak tasarlanan Profilo BD3076WFAN buzdolabının dondurucu bölmesi 120 litre, soğutucu bölmesi ise 406 litre hacmi ile öne çıkar. XL kapasitesi ile geniş ailelere ve kalabalık yaşayanlara uygun olmasının yanı sıra yiyecek alışverişlerini haftada bir defa yapanlara da kolaylık sağlar.

Çift Bölmeli Dondurucu Çekmecesi

Dondurucu bölmesinde farklı büyüklüklere sahip 2 çekmece bulunan Profilo BD3076WFAN buzdolabının dondurucu çekmecelerinden biri, daha büyük gıdalar için tasarlanmış olup kendi içine de iki farklı bölmeye ayrılmıştır. Bu sayede donuk gıdaları dilediğiniz gibi kategorize edebilirsiniz.

EasyAccess Hareketli Raf Fonksiyonu

Ön kısımlarında dayanıklı plastikten bir emniyet bulunan cam raflar, yükseklik ayarlama ve tamamen yerinden çıkarılabilir avantajlarını sunan EasyAccess fonksiyonuna sahiptir. Bu özellik hem temizlik he de pratik kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlar.

Tereyağ ve Peynir için Özel Bölme

Tereyağ ve peynir başta olmak üzere hassas süt ürünleri için optimum ısı ve nem sağlayan özel bir bölme bulunur. Bu bölmeyi çıkarabilir veya dilediğiniz rafın altına konumlandırabilirsiniz.

Soğutucu Havasını Temizleyen Filtre

AirFresh adlı hava temizleme filtresi sayesinde soğutucu içindeki hava düzenli olarak değiştirilir. Bu da bakteri oluşumunu önleyerek kötü koku oluşma ihtimalini ortadan kaldırır.

Eşit Soğutma Sağlayan Soğuk Hava Fanı

Soğutucu bölmesinde yer alan ve birden fazla fandan meydana gelen özel sistem, her bir nokta için homojen soğutma sağlar. Multi AirFlow adlı bu sistem sayesinde gıdalar eşit olarak soğutulur.

Konforlu Kullanım Sağlam Kapı Kolu Tasarımı

Dondurucu ve soğutucu bölmelerinin kapılarında yer alan özel tasarım kulplar konforlu bir kullanım sağlar. Yumuşak ve pürüzsüz dokusunun yanı sıra oldukça büyük olarak tasarlanan bu kulplar sayesinde dolabı kolaylıkla açıp kapatmak mümkündür.

Teknik Özellikler

 • Soğutma Sistemi: No Frost
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 342 kWh
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Toplam Net Hacim: 526 Lt
 • Dondurucu Net Hacmi: 120 Lt
 • Soğutucu Net Hacmi: 406 Lt
 • Dondurma Kapasitesi: 18 Kg/gün
 • Soğutucu Rafı: 4 Adet
 • Hızlı Soğutma: Var
 • Hızlı Dondurma: Var
 • Kapı Açık Uyarısı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.