Altus AL 10123 D 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Altus AL 10123 D ile Tertemiz Çamaşırlar

Güçlü motor teknolojisiyle çamaşırlarınız için olağanüstü bir yıkama deneyimi sunar. Etkili yıkama performansıyla kullanıcılardan tam not alan model, çamaşırlarınızı maksimum özenle yıkar.

Inverter Motor Teknolojisi

AL 10123 D çamaşır makinesinde inverter motor teknolojisinden faydalanılır. Makinenin tamburunun hızını ve dönme frekansını kontrol edebilen inverter motor, geleneksel motor teknolojilerinden çok daha dayanıklı ve verimlidir.

Yüksek Devirde Sıkma Deneyimi

Makine dakikada maksimum 1200 sıkma devri ile çalışır. 1200 devirde sıkılan çamaşırlar çok daha hızlı biçimde kurur. Ürün istenirse daha düşük sıkma devirlerinde de kullanılabilir.

Sessiz ve Dengeli Yıkama Performansı

Model dengesiz yük kontrolü özelliğiyle sessiz ve dengeli çalışma performansını garanti eder. Sensörleri aracılığıyla tamburdaki dengesiz yük kontrolünü yük dağılımını tespit edebilen makine, yük dağılımını dengeleyerek çamaşırlarınızı sarsıntısız biçimde yıkar.

AquaWave Tambur Tasarımı

Altus çamaşır makineleri için geliştirilen AquaWave tambur tasarımı, çamaşırlarınızın yıkama ve sıkma işlemleri sırasında yıpranmasının önüne geçer. AquaWave tambur ile çamaşırlarınız en yüksek sıkma devrinde bile hassas biçimde yıkanır ve zarar görmez.

Dijital Gösterge Paneli

Çamaşır makinesi kolay anlaşılabilir bir dijital gösterge paneline sahiptir. Ürünün işlevsel kullanımını destekleyen panel üzerinden makine ile ilgili tüm özellikler takip edilebilir. Altus AL 10123 D modelinde yıkama programları program düğmesi ile belirlenir.

Tüm Kirlilik Seviyelerine Uygun Yıkama Programı

Cihazda tüm kumaş tipleri ve kirlilik düzeyleri için özel olarak geliştirilen 15 yıkama programı yer alır. Günlük giysilerden narin çamaşırlara, perdelerden spor kıyafetlere kadar her tür çamaşırı kolayca temizler.

Sade Tasarım İşlevsel Kullanım

Çamaşır makinesi modern ve sade tasarımıyla konumlandırıldığı her mekâna kolaylıkla uyum sağlar. Model yıkamayı 19 saate kadar geciktirme, taşma emniyeti, otomatik su ayarlama sistemi ve çocuk kilidi gibi özellikleriyle işlevsel kullanımı destekler.

Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Altus AL 10123 D
 • Maksimum devir hızı: 1200 rpm
 • Yıkama ses düzeyi: 72 dB
 • Enerji sınıfı: B
 • Renk: Beyaz
 • Yıllık su tüketimi: 12539 lt/yıl
 • Yıkama kapasitesi: 10 kg
 • Yıllık enerji tüketimi: 214 kWh
 • Program sayısı: 15
 • Ağırlık: 72 kg
 • Ölçüler: 84 x 60 x 64 (Y x G x D) cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.