Altus AL-6100 L A+++ 6 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Universal Motor ile Etkili Performans

Altus AL-6100 L A+++ 6 kg 1000 devir çamaşır makinesinde güçlü yapısıyla bilinen universal motor tercih edilir. Etkili yıkama performansı sunan motor gücü, hafifliği ve kompakt yapısıyla düşük hızda verimli tork üretimi gerçekleştirir.

1000 Devir Özenli Sıkma

AL-6100 D, 1000 devirli bir çamaşır makinesidir. Dakikada 1000 devir dönerek sıkma yapan makine sayesinde çamaşırlarınız makineden daha az nemli çıkar ve daha hızlı kurur.

AquaWave Tambur ile Yüksek Devirden Korkmayın

AquaWave tambur teknolojisine sahip makinede yıkama ve sıkma esnasında çamaşırlarınızın yıpranmasını engelleyen özel bir tambur deseni bulunur. Böylelikle çamaşırlarınız en yüksek devirde bile hassas şekilde yıkanır ve yıpranmaz.

Dengeli ve Sessiz Yıkama Deneyimi

Ürün, dengesiz yük kontrolü sensörüyle tambur içerisindeki orantısız yük dağılımını tespit eder ve bu yükü dengeler. Çamaşırların tambur içerisinde dengeli dağılımı, makinenin sessiz ve sarsıntısız çalışmasını garanti altına alır.

Güvenli Kullanım Detaylarıyla Gözünüz Arkada Kalmasın

Makinede olası bir su sızması durumunda devreye giren su taşma emniyeti bulunur. Çocuk kilidi, elektronik su kontrolü gibi özelliklerle evde olmadığınızda bile çamaşırlarınız güvenli biçimde yıkanır.

İşlevsel LED Gösterge ve Program Düğmesi

Kolay anlaşılır tasarıma sahip olan program düğmesi ve LED gösterge, modelin işlevsel kullanımını destekler. Program düğmesiyle çamaşırınız için uygun program zahmetsizce seçilebilir. LED gösterge ekranı program ile ilgili bilgileri yansıtır.

Sade Tasarım Pratik Kullanım

Ürün sade ve modern tasarımıyla her mekâna kolaylıkla uyum sağlar. Program devam ederken makineyi bekleme durumuna alabilme, sıkma devrini ayarlayabilme, yıkama sırasında programı değiştirebilme gibi özellikler makinenin kullanımını pratik hâle getirir.

Yüksek Verimle Etkili Yıkama

A+++ enerji sınıfındaki model çevre dostudur ve bütçeyi de düşünür. Makine etkili ve sessiz yıkama performansını yüksek verimlilikle bütünleştirerek evinizin vazgeçilmezleri arasına girmeyi hedefler.

Teknik Özellikler

  • Yıkama kapasitesi: 6 kg
  • Devir hızı: 1000
  • Yıkama ses düzeyi: 63 dB
  • Enerji sınıfı: A+++
  • Yıllık su tüketimi: 8799 lt
  • Gösterge: LED
  • Sıkma ses düzeyi: 78 dB
  • Yıllık enerji tüketimi: 152 kWh
  • Program sayısı: 15
  • Ölçüler: 84 x 60 x 49 cm (Y x G x D) 

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Enerji Sınıfı
A+++
Maksimum Devir Hızı
1000
Yıkama Kapasitesi
6 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.