Altus AL-7100 ML A+++ 7 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Tambur Sayesinde Hassas Yıkama

Altus AL-7100 modelinde çamaşırların hassas şekilde yıkanmasını sağlayan AquaWave tambur teknolojisi kullanılır. Özel tambur, yıkamadan kaynaklanabilecek kumaş hasarlarının önüne geçer.

Her Çamaşıra Özel Program Türü

AL 7100 ML A+++ 7 kg 1000 devir çamaşır makinesinde her kumaş yapısına uygun 15 ayrı yıkama programı bulunur. Böylece pamukludan sentetiğe, kaz tüyünden gömleğe kadar her kirli çamaşıra özel yıkama, sıkma ve sıcaklık ayarıyla etkili bir temizlik yapılabilir.

Gece Gündüz Sessiz Çalışma Özelliği

1000 devir güce sahip Altus AL 7100 çamaşır makinesi, dengesiz yük kontrolü sensörüyle AquaWave tambur içerisindeki yük yoğunluğunu tespit eder ve yük dağılımını engeller. Bu sayede makine yıkama esnasında hareket etmez ve gece gündüz kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde sessizce çalışır.

Güvenli Kullanım Detayları

Elektronik su kontrol sistemi, çocuk kilidi ve taşma emniyeti gibi özellikler çamaşır makinesinin güvenli çalışmasını sağlar. Gerektiğinde her gün çalıştırılabilen makine, uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilir.

Yalın Tasarımıyla Uyumlu

Altus Al-7100 ml A+++ 7 kg çamaşır makinesi minimalist bir tasarıma sahiptir. Kullanıldığı mekâna modern bir atmosfer kazandıran model, standart çamaşır makineleri için ayrılan her yerde kolaylıkla konumlandırılabilir.

Mini Programla Maksimum Temizlik

Az kirli ve pamuklu kumaşlar için tasarlanan Mini, 30 dakikada tüm kirlileri yüksek performansla yıkar. Mini program seçildiğinde hızlı yıkama fonksiyonu aktifleştirilirse yıkama sadece 14 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşir. Mini 14’ programında maksimum 2 kg çamaşır yıkanması tavsiye edilir.

Tasarruflu Doğa Dostu Makine

A+++ enerji sınıfının bir üyesi olan Altus AL 7100 ML, yılda sadece 173 kWh enerji tüketimiyle tasarruflu ve etkili bir yıkama gerçekleştirir. Bu özelliğiyle hem bütçenizi hem de çevreyi korur.

Kazan Temizleme ile Uzun Ömürlü Kullanım

Yıkamada hijyeni garanti altına almak için kullanılan Kazan Temizleme programı bir makine bakım programı olarak tasarlanır. İki ayda bir çalıştırılması önerilen program sayesinde makinenin ömrü de uzar.

Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Altus AL-7100 ML
 • Yıkama kapasitesi: 7 kg
 • Devir hızı: 1000
 • Yıkama ses düzeyi: 62 dB
 • Enerji sınıfı: A+++
 • Renk: Beyaz
 • Yıllık su tüketimi: 10119 lt
 • Gösterge: LED
 • Sıkma ses düzeyi: 75 dB
 • Yıllık enerji tüketimi: 173 kWh
 • Program sayısı: 15
 • Ağırlık: 62 kg
 • Ölçüler: 84 x 60 x 55 cm (Y x G x D)

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Enerji Sınıfı
A+++
Maksimum Devir Hızı
1000
Yıkama Kapasitesi
7 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.