Altus AL-7103 D A+++ 7 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kolay Kullanım, Maksimum Performans 

Altus AL-7103 kullanışlı ve sade kontrol paneline sahip tasarımıyla oldukça pratik bir çamaşır makinesidir. Hassas çamaşırlarınızı bile güvenle yıkayabileceğiniz ürün, her programda güçlü temizlik performansı sergiler. 

Zaman Kazandıran Kısa Program 

Altus AL-7103 D A+++ 7 kg 1000 devir çamaşır makinesinde kısa program bulunur. Az kirli ve pamuklu kumaşlar için geliştirilen Mini kısa program, hızlı yıkama fonksiyonu ile yıkama işlemini 14 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirir. Mini programda hızlı yıkama fonksiyonu etkinleştirildiğinde maksimum iki kg çamaşır yıkanması tavsiye edilir.


Her Kumaş Türüne Uygun Etkili Temizlik 

Modelde her kumaşa uygun bir yıkama programı yer alır. Makinede koyu renkli giysiler, yünlü, pamuklu kumaşlar, outdoor kıyafetleri, iç çamaşırı ve kaz tüyü montlar için ise özel yıkama programları mevcuttur. 

Dengesiz Yük Algılama ile Verimli Yıkama ve Sıkma

Dengesiz yük algılama sensörü, cihazdaki çamaşırların tambur içerisinde dengeli dağılmasını sağlar. Böylece sıkma işleminin verimliliği artar, makine yıkama ve sıkma esnasında hareket etmez ya da sarsılmaz.

Çevre Dostu Çamaşır Makinesi

Altus AL-7103 D, A+++ enerji sınıfındadır. Yılda sadece 173 kWh enerji kullanan AL-7103 D, çevre ve bütçe dostu bir kullanıma sahiptir.

Teknik Özellikleriyle İddialı

Altus çamaşır makinesi geliştirilmiş teknik özellikleriyle etkili bir yıkama deneyimini garanti altına alır. Çamaşırlara zarar vermeyen ideal sıkma devri, yıkama programının bitiş zamanını gösteren kalan zaman göstergesi, dijital göstergeli manuel kontrol paneli, sıkma ve yıkama sırasında düşük ses düzeyi ve otomatik su ayarlama gibi özellikler, makinenin pratik ve kullanıcı dostu özelliklere sahip olmasını sağlar.

Sade Tasarımıyla Her Mekâna Uyumlu 

Yalın ve modern tasarım çizgileri, makinenin mekana kolaylıkla uyum sağlamasına yardımcı olur. Ürün boyutları, evde çamaşır makinesi için ayrılan yere makinenin rahatlıkla sığmasına izin verir.

Güvenli Kullanıma Dair

Makinede taşma emniyeti, çocuk kilidi ve elektronik su kontrol sistemi gibi makinenin güvenli şekilde çalışmasını sağlayan özellikler yer alır. Güvenli kullanımı sayesinde çamaşır makinesi uzun yıllar performansından ödün vermeden çalışabilir. Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Altus AL-7103 D
 • Yıkama kapasitesi: 7 kg
 • Devir hızı: 1000
 • Yıkama ses düzeyi: 62 dB
 • Renk: Beyaz
 • Gösterge: Dijital
 • Sıkma ses düzeyi: 75 dB
 • Enerji sınıfı: A+++
 • Yıllık enerji tüketimi: 173 kWh
 • Program sayısı: 15
 • Yıllık su tüketimi: 9899 lt
 • Ölçüler: 84 x 60 x 55 cm (Y x G x D)

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Enerji Sınıfı
A+++
Maksimum Devir Hızı
1000
Yıkama Kapasitesi
7 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.