Profilo CMJ10181TR 8 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ultra Sessiz SilentPlus Motor

Profilo tarafından geliştirilen SilentPlus motor A sınıfı bir sessizlik sunar; çevredekilere ve size rahatsızlık vermez. En yüksek sıkma seviyesinde sadece 72 dB ses seviyesine ulaşan çamaşır makinesi, yıkama esnasında 52 dB ses seviyesiyle kendine hayran bırakacak bir teknolojiye sahiptir.

Uzun Ömürlü Motor Teknolojisi

SilentPlus sayesinde neredeyse tamamen sessiz çalışan çamaşır makinesi, yeni nesil motoru ile daha uzun ve daha verimli kullanım sunar.

Unutulan Çamaşırlarınız için Mükemmel Fonksiyon

Yeni nesil teknolojilerden biri olan çamaşır ekleme fonksiyonu ile unuttuğunuz ya da çamaşır makineniz çalışırken çıkan kirli çamaşırları yıkayabilirsiniz. Kirli çamaşırları bekletmediğiniz için ekstra hijyene ve çamaşır makinenizi tekrar çalıştırmaya gerek kalmadığı için tasarruf sağlayabilirsiniz.

Dokunmatik Panel ile Pratik Kontrol

Düğme yardımı ile seçtiğiniz programlara ek olarak sıkma devri, kalan süre erteleme, ön yıkama ve süre ile ilgili ayarlar yapabileceğiniz pratik dokunmatik kontrol paneli, makinenizi daha akıllı ve daha verimli kullanmanıza yardımcı olur.

Farklı Kumaşlara Uygun Program Avantajı

Pamuklulardan sentetiklere, yünlülerden ipek ve saten gibi hassas kumaşlara kadar birçok uygun program bulunur. Bu programlar kumaşa göre yıkama sıcaklığını ve sıkma devrini otomatik ayarlar, ancak istediğiniz zaman devir sayısını düşürebilir, kırışmamasını sağlayabilirsiniz.

Özel Programlarla Zahmetsiz Kullanım

Taşıma kapasitesi ile birçok çamaşırı aynı anda yıkayabileceğiniz çamaşır makinesi, yorgan yıkama opsiyonu ile sizi hem büyük bir zahmetten hem de ekstra harcama yapmaktan kurtarır. Tekrar 30 dakika yıkama programı ise emin olmadığınız ve ekstra hijyen sağlamanız gereken bebek giysileri gibi önemli çamaşırlarda ek bir yıkama yapmanıza olanak tanır.

VarioPerfect Teknolojisi ile Tasarruf

Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf yapmanızı sağlayan bu teknoloji, çamaşırlarınızı yıkarken mükemmel bir performans gösterir.

SpeedPerfect ile Hızlı ve Etkili Hijyen

Speedperfect seçeneğini tercih ettiğinizde çamaşırlarınız kısa sürede yıkanır ve seçtiğiniz program süresi %65’e kadar azalır. Kısıtlı zamanlar ve meşgul olduğunuz günler için mükemmel bir seçenektir.

Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: A+++
  • Motor: SilentPlus
  • Çamaşır Ekleme: Evet
  • Yıkama Ses Seviyesi: 48 dB
  • Yıkama Kapasitesi: 8 kg
  • Sıkma Gücü: 1000 devir
  • Kalan Süre Göstergesi: Evet
  • Kontrol Paneli: Dijital
  • Hızlı Yıkama: Var
  • Çocuk Kilidi: Evet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.