Samsung WW90J3283KW/AH A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartların​ın geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.
İrtibat numarası: ​ 444 77 11‘dir.

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Yıkama Hacmiyle Bir Kerede Daha Fazla Çamaşır Yıkayın

Samsung WW90J3283KW/AH A+++ 9 kg çamaşır makinesi, geniş kazan hacmi sayesinde fazla sayıda çamaşırı bir arada yıkamanıza olanak verir.

Hızlı Yıkama Fonksiyonunun Avantajlarından Yararlanın

Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan hızlı yıkama fonksiyonu, az kirli çamaşırları uzun süreler yıkama derdinden sizi kurtarır.

Kıyafetleriniz için Doğru Yıkama Programını Kolayca Ayarlayın

Samsung WW90J3283KW/AH çamaşır makinesinin hazır programları, giysilerinize en uygun yıkama ayarını saniyeler içerisinde seçebilmenizi sağlar.

Farklı Giysilere Özel Devir Seçeneklerini Kullanın

Samsung WW90J3283KW/AH A+++ 1200 devir bandına kadar çıkan ayarı ile giysilerinizde güçlü bir sıkma sağlar. Ancak hassas giysilerinizi korumak amacıyla, devir ayarını giysinizin özelliklerine göre değiştirebilirsiniz.

Gelişmiş Kazan Sistemi Teknolojisi ile Çamaşırlarınızı Yıpranmadan Yıkayın

Özel tasarımlı Diamond tambur, elmas görünümündeki kenarları sayesinde giysilerinizin yıpranmadan temizlenebilmesine olanak sağlar. Özel tambur yapısı, yumuşak dalga hareketleri ile giysilerinizi nazikçe temizler.

Makinenizin Motorunu Koruyan Akım Koruma Teknolojisi

Elektrik kesintileri sonrası oluşan Voltaj farklarını en aza indirerek motor kalitesini korumayı amaçlayan akım koruma teknolojisi, makinenizin motorunun uzun yıllar sorunsuzca çalışmasını sağlar.

Gecikmeli Bitirme Özelliği Sayesinde Bitiş Süresini Kendiniz Belirleyin

Bitiş zamanını sizin belirleyebilmeniz anlamına gelen gecikmeli bitirme özelliği, makine içinde çamaşırların gereksiz yere kalmasını önler. 19 saate kadar gecikmeli olarak çalıştırılabilen çamaşır makinesini, eve dönüş saatinize uygun olarak ayarlayabilirsiniz.

Daha Verimli Daha Çevreci Teknoloji

Samsung WW90J3283KW/AH A+++ 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, hem sizin hem de çevrenizin dostudur. Bu sayede sürdürülebilirliği koruyan makine, az enerji tüketimiyle sizin de bütçenizi korur.

Özellikler

 • Kazan Kapasitesi: 9 kg
 • Max. Devir: 1200
 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Kontrol Paneli: Dijital
 • Çocuk Kilidi Özelliği: Var
 • Ek Özellikler: Gecikmeli Bitirme, Hassas Yıkama, Ön Yıkama, Hızlı Yıkama
 • Ses Seviyesi Yıkama: 62 dB
 • Ses Seviyesi Sıkma: 76 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 215 kWh
 • Net Boyut: 600x850x550
 • Net Ağırlık: 64 kg

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Enerji Sınıfı
A+++
Maksimum Devir Hızı
1200
Yıkama Kapasitesi
9 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.