Samsung WW90J5475FX/AH A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartların​ın geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.
İrtibat numarası: ​ 444 77 11‘dir.

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü, Dayanıklı ve Tasarruflu Motor Teknolojisi

Dijital inverter teknolojisi ile geliştirilen çamaşır makinesi motoru, geleneksel motorlara göre 10 kat daha güçlü çalışma performansı sergiliyor. Geleneksel motor modelleri gibi standart fırça ile değil güçlü mıknatıslar ile tasarlanan inverter motor, bu sayede çok daha az enerji tüketiyor ve büyük oranda tasarruf sağlıyor.Fırça kullanımının ortadan kaldırılması, tamburun dönüşü sırasında meydana gelen sürtünmeyi minimuma indiriyor ve bu sayede çamaşır makinesinin iç materyallerinin aşınma ve yıpranma oranını azaltıyor. Hem daha güçlü hem de çok daha dayanıklı bir çalışma performansı sergileyen dijital inverter motoru, çamaşır makinesinin uzun yıllar sonra bile ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyor. Siz de bu gelişmiş motor teknolojisi ile tasarlanan Samsung çamaşır makinesine sahip olabilir; güçlü, dayanıklı ve tasarruflu performans özelliklerini bir arada bulabilirsiniz. Inverter motor ile sağlanan büyük enerji tasarrufunun yanı sıra A+++ enerji verimliliği sınıfında yer alan Samsung çamaşır makinesi, baştan sona her detay ile çok daha verimli bir performans sergiliyor.

Özenle Geliştirilmiş Tasarım

Tüm detayları ile üstün teknolojik özelliklere sahip Samsung çamaşır makinesi, kullanıcıların tüm ihtiyacı karşılamayı başarıyor. Kolay kullanma kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte satışa sunulan model, güçlü ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar sizinle kalmayı hedefliyor.

Güvenilir Teknolojik Ürün Markası

Bilgisayardan beyaz eşyaya, mobil cihazlardan televizyona kadar çok sayıda ürün tasarımında bulunan lider marka Samsung, kullanıcıların ihtiyaç duyacağı hemen her teknolojik cihaz için üstün özelliklerde ürünler geliştiriyor. Çevre dostu cihazları ve üretim alanları ile doğaya zarar vermeyi önleyen uzman firma, geliştirdiği ürünlerde enerjiyi verimli kullanmaya büyük önem veriyor ve dayanıklı ürünler geliştirerek uzun yıllar boyunca kullanım şansı veriyor.

Kolay ve Konforlu Kullanım İmkanı

Geniş program yelpazesi ile günlük hayatın hızlı temposuna kolayca uyum sağlayan Samsung WW90J5475FX/AH A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, kullanıcıların beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı başarıyor. Hem güçlü hem tasarruflu çalışma performansı sayesinde etkili bir temizlik sağlarken konforlu kullanım imkanının tadını çıkarabilir; sıra dışı bir beyaz eşya deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özellikler

 • Çocuk Kilidi : Var
 • Derinlik (cm) : 55
 • Ek Özellikler : Hızlı Yıkama, Ön Yıkama
 • Enerji Sınıfı : A+++
 • Enerji Tüketimi (kWh/yıl) : 196
 • Renk : Siyah
 • Genişlik (cm) : 60
 • Kontrol Paneli : Dijital
 • Kurutma Kapasitesi (Kg)        : Yok
 • Kurutmalı : Hayır
 • Maksimum Devir Hızı : 1400
 • Sıkmada Ses Seviyesi : 74
 • Yıkama Kapasitesi : 9 kg
 • Yıkama Ses Seviyesi (dB ) : 50
 • Yıllık Su Tüketimi (lt) : 9400
 • Yükseklik (cm) : 85

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Enerji Sınıfı
A+++
Maksimum Devir Hızı
1400
Yıkama Kapasitesi
9 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.