Profilo Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm Beyaz Cam Yüzey DVK6J621

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Profilo Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm Beyaz Cam Yüzey DVK6J621

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yüksek Emiş Gücü ile Duman ve Kokusuz Yemek Pişirin

Profilo duvar tipi davlumbaz, 638 m³/h hava çekiş gücü ile yemeklerinizin kokusunu, buharını ve dumanını anında çeker ve mutfağınızda daha temiz bir hava sağlar. Bu sayede özellikle balık gibi tüm evde duyulabilecek kokuları ve yemeklerin ağır kokusunu evin diğer bölmelerine yayılmadan ortamdan uzaklaşmasına yardımcı olur.

Temizlenebilir Metal Yağ Filtresi

Davlumbazın alt panelinde bulunan yağ filtresi dayanıklı ve uzun ömürlü metalden yapılmıştır. Bu sayede yerinden kolayca çıkarabileceğiniz bu filtreyi elinizde ve yağ çözücü deterjanlarla pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Eğimli Açısıyla Etkili Kullanım

Duvara monte edilebilen davlumbazın ocağa doğru eğimli bir yapısı vardır. Bu eğimli yapı sayesinde tamamen ocaktan yükselen duman, buhar ve kokulara yoğunlaşarak etkili bir hava temizliği yapar.

Dumanı ve Kokuları Yönlendiren Şık Filtre Kapağı

Cam filtre kapağı hem açık hem de kapalı kullanım avantajı sunar. Her iki şekilde de kullanabileceğiniz cam kapak kapalı konumdayken daha dar bir alanda çekim yapar, açık konumda ise tüm ocağın üzerinde etkili bir hava çekişi sağlar. Cam kapağı, pişirdiğiniz yemeklere veya ocağın kullandığınız gözüne göre istediğiniz şekilde açıp kapatabilirsiniz.

Tüm Mutfağınızın Havasını Yenileyin

Cam davlumbaz filtre kapağı açık konumda kullanıldığında daha geniş açıyla çekim yapacağı için tüm mutfağınızın havasını yenilemeye yardımcı olur. Bu sayede fırın yemeklerinizi yaparken de oluşabilecek kokuları Profilo duvar tipi davlumbaz ile önleyebilirsiniz.

Farklı Güç Kademeleri ile Pratik Kullanım

Üç adet çekim gücü ayarı bulunan duvar tipi davlumbaz, dokunmatik panel üzerinden rahatça ayarlanabilir. Bu sayede pişirme esnasında dilediğiniz güçte çalıştırarak daha etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Kullanım Avantajı Sunan LED Aydınlatma

İki adet LED aydınlatması buluna davlumbaz hem yemekleri pişirirken net görmenizi sağlar hem de mutfağınızda hoş bir ambiyans oluşturur.

 Beyaz Cam Yüzeyi ile Dekoratif Davlumbaz

Pürüzsüz yüzeyi ile kolay temizlik sağlayan Profilo davlumbaz, beyaz olması sayesinde diğer eşyalarınızla mükemmel uyum sağlar ve mutfağınıza hoş bir hava katar.

Teknik Özellikler

  • Cihaz Türü: Davlumbaz
  • Davlumbaz Tipi: Duvar Tipi
  • Kontrol Tipi: Dokunmatik
  • Filtre: Aluminyum Kaset Filtre
  • LED Aydınlatma: Var
  • Davlumbaz Şekli: Eğimli
  • Enerji Sınıfı: A
  • Genişlik: 600 mm
  • Derinlik: 386 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO DUVAR TİPİ DAVLUMBAZ 60 CM CAM YÜZEY DVK6J621
Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Kullanım Tipi
DUVAR
Kademe Sayısı
3
Hava Debisi(m3/sa)
638
Gürültü Düzeyi (db)
YOK
Boyutlar (gxyxd) (cm)
YOK
Kontrol Tipi
UZAKTAN KUMANDALI
Güç (w)
YOK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok