Profilo DVG6D620 Duvar Tipi Camlı Beyaz Ankastre Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mutfak Havasını Tazeleyen Tasarım

Profilo DVG6D620 ankastre davlumbaz, farklı emiş güçlerine sahip kademe seçenekleri ile yemek pişirme sırasında ortaya çıkan ağır kokuları ve havaya karışan yağ partiküllerini dış ortama aktarır. Yemek pişirmenin yanı sıra gün içinde kısa süreli birkaç periyot halinde en düşük kademede çalıştırıldığında ise mutfak havasının her zaman ferah kalmasını sağlar.

Ağır Kokulara Çözüm Sunan Yoğun Kademe Avantajı

3 farklı güçte hava aktarımı sağlamasının yanı sıra saatte 700 metreküp havayı uzaklaştırabilen yoğun çalışma kademesi ile en ağır kokuları dahi kısa sürede mutfaktan uzaklaştırır. Özellikle açık mutfağa sahip yaşam alanlarında büyük bir kolaylık sağlayan bu fonksiyon, aynı zamanda büyük metrekareli mutfaklar için de yüksek performans vadeder.

Minimum Enerji Tüketimi Sağlayan Çalışma Programı

En yüksek emiş gücü ile çalışan yoğun çalışma programı sadece 6 dakikada ortam havasını temizler. 6 dakika sonunda otomatik olarak devre dış kalarak bütçe dostu bir kullanım sağlar.

Yıkanabilir Yağ Filtreleri

Yemek artıkları ve yağ partikülleri içeren havayı filtrelemeye yarayan çelik yağ filtreleri, bulaşık makinesinde yıkanarak yeniden kullanılabilir özelliktedir. Hem bütçe dostu hem de zahmetsiz bir kullanım sunan bu filtreler kullanım ömrünü doldurduğunda ise uygun fiyata kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Konfor Sağlayan Düşük Ses Seviyesi

Yoğun çalışma programında dahi maksimum 68 dB ses seviyesine ulaşır. Günlük konuşma kadar olan bu çalışma sesi sayesinde davlumbazınızı sabah erken saatlerden akşam geç saatlere kadar dilediğiniz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Duvara Montaj Kolaylığı

Duvara monte edilerek kullanılan ve oldukça güvenli bir kullanım sağlayan Profilo DVG6D620 ankastre davlumbaz, yer israfına neden olmadığı gibi hemen her tür mutfak için uygundur.

Cam Panelli Şık Tasarım

Sade tasarımı ile göz dolduran T şeklindeki Profilo DVG6D620 ankastre davlumbazın filtreler ile baca arasında yer alan cam panel hem şık bir görünüm sunar hem de kolay temizleme avantajı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Davlumbaz Şekli: T Tipi
  • Davlumbaz Tipi: Duvar Tipi
  • Enerji Verimlilik Sınıfı: B
  • Enerji Tüketimi: 83 kWh/yıl
  • Maksimum Emiş: 700 m³/sa
  • Ses Seviyesi: min. 54 dB/maks. 68 dB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO DVG6D620 DUVAR TİPİ CAMLI BEYAZ ANKASTRE DAVLUMBAZ
Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Kullanım Tipi
DUVAR
Kademe Sayısı
3
Hava Debisi(m3/sa)
620
Gürültü Düzeyi (db)
YOK
Boyutlar (gxyxd) (cm)
YOK
Güç (w)
YOK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok