Profilo Dvg6D650 60Cm Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Havayı Hızla Filtreleyen Yüksek Emiş Gücü

Çalışırken maksimum hava çekme miktarı 620 m³/h olan Profilo Dvg6D650 davlumbaz modeli, mutfaktaki kokuyu ve buharı hızlı bir şekilde filtreler. Yemek pişirme sürecini konforlu bir hâle getiren davlumbaz, yüksek emiş gücüyle mutfağınızın hava kalitesini artırır.

Hava Çıkışlı ve Hava Dolaşımlı Kullanım Seçenekleri

Profilo davlumbaz modeli, baca deliği olan mutfaklarda hava çıkışlı şekilde kullanılabilir. Bacasız mutfaklarda hava dolaşım kiti ile kullanılabilen model, iki durumda da havayı verimli bir şekilde filtreler.

Duvara Monte Edilebilen Şık Gövde

Duvara monte edilebilen şık dizaynı ile fark yaratan Profilo Dvg6D650 davlumbaz, farklı mutfak planlarına başarıyla uyum sağlar. Duvar tipi davlumbaz, mutfakta verimli bir yemek hazırlama süreci yaşamanıza da katkı sunar.

Cam Dekorlu ve Grafit Renkli Modern Tasarım

Profilo davlumbaz grafit renkli estetik görünümüyle mutfak dekorasyonunu tamamlar. Cam dekorlu köşeler ortama modern ve estetik bir hava katar.

Konforunuzu Artıran Düşük Ses Seviyesi  

Maksimum ses seviyesi 68 dB(A) re 1 pW ve maksimum ses basıncı 54 dB(A) olan Profilo davlumbaz, ideal bir yemek pişirme ortamı sunar. Düşük ses seviyesi, evde ve mutfakta kaliteli vakit geçirebilmenize olanak tanır.

Kolaylıkla Yıkanabilen İşlevsel Filtre

Profilo Dvg6D650 davlumbazın filtreleri bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Belirli aralıklarla yıkanan filtreler, davlumbazı uzun süre verimli bir şekilde kullanabilmenizi sağlar.

Fonksiyonel Kontrol Paneliyle Rahat Kullanım Deneyimi

Profilo davlumbaz modelinin şık ve fonksiyonel kontrol paneli pratik bir kullanım deneyimi sunar. 3 güç kademesi ve 1 yoğun kademe sayesinde ihtiyaca en uygun hava emiş gücü seçilebilir.

Mutfak İşlerini Kolaylaştıran LED Aydınlatma

Davlumbazda yer alan LED aydınlatma, mutfakta ekstra ışık gerektiren durumlar için idealdir. 2 adet 1W LED aydınlatma ile yemekler pişme süreci boyunca daha net görülebilir.

Teknik Özellikler

 • Montaj Tipi: Duvara monte
 • Çalışırken Maksimum Hava Çekme Miktarı: 620 m³/h
 • Ürün Ölçüleri - Hava Çıkışlı (YxGxD): 778-938 x 598 x 520 mm
 • Ürün Ölçüleri - Hava Dolaşımlı (YxGxD): 778-1048 x 598 x 520 mm
 • Boru Çapı: 150 mm
 • Maksimum Ses Seviyesi: 68 dB(A) re 1 pW
 • Maksimum Ses Basıncı: 54 dB(A)
 • Elektrik Kablosu Uzunluğu: 100 cm
 • Aydınlatma Türü: LED
 • Bağlantı Değeri: 252 W
 • Yoğun Kademe Çalışma Süresi: 6 dakika 


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.