Profilo DVK6J661 Ankastre Cam Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Emiş Gücü ile Etkin Performans

Yemek pişirme sırasında yemek kokularının mutfağa, ardında da evin diğer odalarına yayılmasını önleyen Profilo DVK6J661 cam davlumbaz, saatte 638 metreküp emiş gücü ile en ağır kokuların bile kısa sürede uzaklaştırılmasını sağlar.

Rahat Kullanım Sağlayan Düşük Çalışma Sesi

En yoğun çalıştığı kademde maksimum 64 dB ses seviyesine ulaşır. Günlük konuşma seviyesinde olan bu ses sayesinde davlumbazınızı gürültü kirliliğine neden olmadan kullanabilirsiniz.

Dokunmatik Kontrol Paneli ve Elektronik Ekran Avantajı

Tamamen dokunmatik olan kontrol paneli sayesinde dilediğiniz ayarda çalıştırabilir, aydınlatmayı açıp kapatabilir ve yaptığınız tüm ayarları elektronik ekran üzerinden takip edebilirsiniz.

Dekoratif LED Aydınlatma Tasarımı

Davlumbazın alt iki yanına konumlandırılan 2 W LED aydınlatma elemanı hem ocakta pişen yiyecekleri net olarak görebilmenizi sağlar hem de mutfak dekorasyonuna katkıda bulunur.

Mutfağın Havasını Tazeleyen Çalışma Kademeleri

3 farklı çalışma kademesi bulunan Profilo DVK6J661 cam davlumbaz, farklı yoğunluktaki yemek kokuları ve günlük hava tazeleme için farklı emiş güçlerine sahip opsiyonlar sunar. Dokunmatik kontrol panelinden pratik bir şekilde çalışma kademesini seçebilirsiniz.

Pratik kullanım Sağlayan Cam Filtre Kapağı

Hem şık bir görünüm sunan hem de temiz bir kullanım sağlayan cam filtre kapağı, zahmetsizce temizlenebilir özelliktedir. Yemek pişirme sıklığına bağlı olarak bu kapağı düzenli olarak temizleyebilir, davlumbazınızı uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Yıkanabilir Kaset Filtre Avantajı

Kullanım sıklığına bağlı olarak bulaşık makinesi de veya elde yıkayabileceğimiz kaset filtre sayesinde Profilo DVK6J661 cam davlumbazın emiş gücü korunur. Bu sayede her zaman yüksek performans gösterir.

Teknik Özellikler

  • Davlumbaz Şekli: Eğimli
  • Davlumbaz Tipi: Duvar Tipi
  • Emiş Gücü: 638 м³/saat
  • Enerji Verimlilik Sınıfı: A
  • Enerji Tüketimi: 50 kWh/saat
  • Ses Seviyesi: 64 dB
  • Genişlik: 60 cm
  • Kontrol Tipi: Dokunmatik
  • LED Aydınlatma: Var
  • Kaset Filtre: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.