Profilo DVP6C420 Ankastre Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kademeli Yüksek Emiş Gücü

3 farklı emiş gücüne sahip olan ve pişen yemeğin kokusuna veya havaya karışan yağ partiküllerine göre uygun kademede çalıştırabileceğiniz Profilo DVP6C420 ankastre davlumbaz, saatte maksimum 384 m3 havayı dış ortama aktarır.

Düşük Sesli Çalışma Performansı

İlk kademede 50 dB ses seviyesine ulaşan Profilo DVP6C420 ankastre davlumbaz, en yoğun emiş gücüne sahip üçüncü kademede çalıştırıldığında ise 63 dB ses seviyesine ulaşır. Bu düşük sesli çalışma prensibi sayesinde davlumbazınızı dilediğiniz zaman kullanabilir, mutfağınızın havasını tazeleyebilirsiniz.

Hijyenik Kullanım Sağlayan Çelik Yağ Filtreleri

Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip olan kaset tipi çelik yağ filtreleri, düzenli olarak yıkandığında davlumbazın yüksek performans göstermeye devam etmesini sağlar.

A Enerji Sınıfı Aydınlatma Avantajı

Profilo DVP6C420 ankastre davlumbazın alt kısmında yer alan 2 adet 5 W LED ampul hem ekonomik hem de şık bir aydınlatma sağlar. Mutfakta hoş bir ambiyans oluşturan bu aydınlatma sayesinde pişirdiğiniz yemekleri takip edebilirsiniz.

Pratik Montaj Sağlayan Özel Tasarım

Duvara monte edilerek kullanılan ve bu sayede mutfağın kullanım alanını işgal etmeyen Profilo DVP6C420 ankastre davlumbaz, kolayca monte edilir ve kısa sürede kullanmaya başlama avantajı sunar.

Mutfaklara Zarafet Katan Görünüm

Sade görünümü ve özel aydınlatma sistemi sayesinde hemen her tür dekorasyon tarzına uyum sağlamasının yanı sıra mutfaklara zarafet katar. Leke tutmayan dış yüzeyi ise hem zahmetsiz temizleme avantajı sunar hem de uzun yıllar ilk günkü görünümünü korumayı vadeder.

Mekanik Kontrol Paneli ile Kolay Kontrol

Davlumbazın ön tarafında yer alan mekanik kontrol panelinde aydınlatma ile davlumbazın çalışma kademelerinin yer aldığı tuşlar bulunur. Hemen herkese hitap eden bu kontrol paneli sayesinde davlumbazınızı dilediğiniz gibi çalıştırabilir, aydınlatma sağlamak için lambalarını açabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Davlumbaz Şekli: Piramit
  • Davlumbaz Tipi: Duvar Tipi
  • Maksimum Ses: 64 dB
  • Maksimum Emiş: 384 m3/saat
  • Enerji Verimlilik Sınıfı: D
  • Enerji Tüketimi: 73 kWh/yıl
  • Kademe Sayısı: 3
  • Kontrol Tipi: Mekanik
  • Yıkanabilir Filtre: Var
  • LED Aydınlatma: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.