Delta DCF 190 L D/S Derin Dondurucu A+ 183 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


190 Litrelik Geniş Hacim

Ürünün 190 litrelik iç hacmi sayesinde tüm gıdalarınızı serin ve kuru bir şekilde dondurucuda muhafaza edebilir, bozulmalarını önleyerek yiyecek israfının önüne geçebilirsiniz. 

A+ Enerji Sınıfı

Delta DCF derin dondurucu çalışırken elektrik tüketimini minimum seviyede tutar ve enerji israfını engeller. Ürünün çevre dostu bu özelliği, faturalarınıza yansıyarak ekonomik tasarrufu da mümkün kılar.

Sade ve Şık Görünüm

Derin dondurucunun oldukça sade bir görünüme sahip olması, evinizde görüntü kirliliği oluşturmaz ve mobilyalarınıza kolayca uyum sağlar. Kompakt tasarımı ise ürünün az yer kaplayarak birçok alana kolayca sığmasına olanak verir. Darbelere dayanıklı materyallerden üretilen bu ürün, aynı zamanda uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. 

Yüksek Dondurma Kapasitesi

Günlük 10 kilograma kadar dondurma kapasitesine sahip bu derin dondurucu, gıdaların her daim taze ve soğuk kalmasını sağlar. Ürünün yüksek dondurma kapasitesi sayesinde yemeklerinizi her gün taze gıdalarla hazırlayabilir, sağlıklı bir beslenme düzenine sahip olabilirsiniz.

Çevreye Duyarlı R600 Akışkanı

Ürünün tasarımında soğutucu gaz olarak kullanılan R600, doğaya zarar vermeyen çevre dostu gazlar arasındadır. 

Geniş Soğutma Aralığı

Derin dondurucunun -15/-25 derece arası soğutma aralığından dilediğiniz sıcaklığı seçebilir, gıdalarınızı en ideal sıcaklıkta muhafaza edebilirsiniz.

Sessiz Çalışma Avantajı

43 dB ses aralığında çalışan bu ürün, çalışırken gürültü yapmaz ve size sessiz bir ortam sağlar. Gürültü kirliliğinin önüne geçen bu özellik, yaşam alanınızı konforlu bir hale getirir.

İşlevsel LED Aydınlatma

Ürünün LED aydınlatma özelliği, karanlık alanlarda yiyecekleri görmenizi kolaylaştırır ve rahat kullanım avantajı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Net Hacim: 183 L
  • Yükseklik: 945 mm
  • Genişlik: 734 mm
  • Derinlik: 680 mm
  • Dondurma Kapasitesi: 10 kg
  • Enerji sınıfı: A+
  • Çalışma Sıcaklığı: -15/-25

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.