Profilo DF1136WEVV 249 Lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Miktarda Gıdaya Depolamaya Uygun Kapasite

Kalabalık ailelere, donmuş gıda alışverişlerini haftalık veya aylık olarak yapanlara ve mevsimsel gıda depolayanlara hitap eden 249 litrelik geniş kapasitesi ile büyük bir depolama alanı sunar.

Elektronik Sıcaklık Kontrolü Avantajı

Mod seçimi ile ısı ayarı için LED ekrana ve elektronik kontrol paneline sahip olan Profilo DF1136WEVV derin dondurucu, ısı seviyesini elektronik olarak zahmetsizce seçmenize olanak tanır. Ayrıca, LED ekran sayesinde tüm ayarları görüntüleyebilir, olası arıza durumlarını takip edebilirsiniz.

Büyük Hacimli Gıdalar için Extra Büyük Çekmece

Gıdalar için ideal olan 4 çekmecenin yanı sıra bir adet de Bigbox isimli ekstra büyük çekmece bulunur. Büyük hacimli gıdaları saklama olanağı tanıyan bu çekmece, özellikle kışa hazırlık için depolanan gıdaların depolanmasında avantaj sağlar.

Enerji Tasarruflu Süper Dondurma Özelliği

Dondurucu bölmesine donmamış gıda eklediğinizde bir tuşla aktif edebileceğiniz süper dondurma modu hem yeni gıdanın hızla soğumasını sağlar hem de dondurucu içindeki hava sıcaklığının artmasını önler. Söz konusu mod belirli bir süre sonra kendiliğinden devre dışı kalarak gereksiz enerji tüketilmesini önler.

Ultra Sessiz Çalışma Avantajı

Sadece 42 dB olan ses seviyesi ile neredeyse hiç çalışma ses olmayan Profilo DF1136WEVV derin dondurucu, gürültü kirliliğine neden olmadığı için mutfakların yanı sıra koridorda veya kapalı balkonlarda kullanıma uygundur.

Çekmece veya Raflı Kullanım Seçenekleri

İster çekmeceli ister raflı olarak kullanabileceğiniz 7 ayrı bölmesi bulunan Profilo DF1136WEVV derin dondurucu, farklı gıdalar ayrı bölmelerde kategorize etme olanağı sunar. Bu sayede kendi düzeninizi oluşturabilir, dondurucu bölümünden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sağlayan Uyarı Fonksiyonu

Derin dondurucunun kapağı açık kaldığında veya herhangi bir arıza meydana geldiğinde sesli uyarı ile haber verir. Bu sayede hem gıdaların hem de cihazın kullanım ömrü korunmuş olur.

Elektrik Kesintisinde Gıda Koruyan Tasarım

Olası elektrik kesintilerinde veya arıza durumlarında 11 saate kadar içindeki donuk gıdaları muhafaza edebilen Profilo DF1136WEVV derin dondurucu, ayrıcalıklı bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Net Hacim: 249 Lt
  • Çekmece Sayısı: 5 adet
  • Kapı Sayısı: 1 adet
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Yıllık Enerji Tüketimi: 216 kWh
  • Ses Seviyesi: 42 dB
  • Dondurma Kapasitesi: 28 Kg/gün
  • Kapı Açık Uyarısı: Var
  • Hızlı Dondurma: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.