Profilo FRGA103I Ankastre Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

3 Boyutlu Pişirme Özelliği

Fırın içindeki yiyeceklerin her tarafının eşit olarak pişmesini sağlayan 3D sıcak hava özelliği sayesinde bir tarafı pişerken diğer tarafı çiğ kalan yiyecek sorunu ortadan kalkar. Bu sayede hem yiyecekleriniz tam zamanında pişer hem de fırını gereğinden fazla kullanmak zorunda kalmazsınız.

Az Elektrik Tüketimi ile İdeal Pişirme Performansı

A enerji sınıfı çalışma prensibine sahip olan Profilo FRGA103I ankastre fırın, mümkün olan en az miktardaki elektrik enerjisi ile çalışmasına rağmen yiyecekleri tam kıvamında pişirir.

Avantaj Sağlayan Pişirme Programları

Turbo modun yanı sıra hava dolaşımlı ızgara, buz çözme ve büyük-küçük yüzeyli ızgara olmak üzere 4 hazır pişirme moduna sahiptir. Bu modlar sayesinde yiyeceklerinizi ideal ısıda pişirilir veya ısı ayar düğmeleri ile kendi pişirme programınızı oluşturabilirsiniz.

Tek Seferde Çok Miktarda Yiyecek Pişiren Kapasite

66 litrelik kapasitesi ile tek seferde 3 farklı tepsideki yiyeceği pişirebilir veya bal kabağı, hindi, gibi büyük hacimli gıdaların bütün olarak pişmesini sağlayabilirsiniz. Bu geniş iç hacim, kalabalık arkadaş toplantıları ve aile yemekleri için yeteri kadar yiyeceği kısa sürede hazırlamanıza yardımcı olur.

Soğuk Hava Fanı İle Uzun Ömürlü Kullanım

Profilo FRGA103I ankastre fırın içinde yer alan soğuk hava fanı, fırın çalışırken kontrol panelinin ısınmasını önleyerek cihazın kullanım ömrünü korur. Panel ısınmadığı için de kullanıcıların yaralanması önlenmiş olur.

Yiyecekleri Görmeyi Sağlayan Aydınlatma

Fırın çalışırken kapağını açmadan içindeki yiyecekleri takip etme olanağı sunan halojen aydınlatma, tüm iç haznenin görünür olmasını sağlarken öte yandan enerji tasarruflu çalışarak bütçe dostu bir aydınlatma sunar.

Hijyenik Kullanım Sunan Paslanmaz Çelik Panel

Arka paneli paslanmaz çelik malzemeden üretilen Profilo FRGA103I ankastre fırın hem kendi kendini temizleyebilme özelliği hem de aşınmaya dirençli paneli ile hijyenik ve masrafsız bir kullanım vadeder.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Ankastre
  • Hacim: 66 Lt
  • Program Sayısı: 4 Adet
  • Kapak Sayısı: 1 Adet
  • Enerji Sınıfı: A
  • Enerji Tüketimi: 0,79 kWh/Çevrim
  • Buz Çözme: Var
  • Izgara: Var
  • Aydınlatma: Var
  • Soğuk Hava Fanı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.